Strona główna » Lokale na wynajem » Lokale Na Wynajem 5000zl 108m2 Szczecin Centrum O7120053

nowa oferta
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
46,30 zł/m2 cena: 5 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic miasta (ul. Jagiellońska). Lokal znajduje się na parterze. Posiada duże witryny. Powierzchnia lokalu 108m2 z czego parter ma 90m2 oraz zagospodarowane pomieszczenie magazynowe 18m2 (piwnica) z bezpośrednim zejściem z lokalu. Lokal posiada dużą salę sprzedaży, mniejszą salę na tyłach od strony podwórza, pomieszczenie socjalne oraz łazienkę. Ogrzewanie własne gazowe. Miejsca parkingowe przed budynkiem (strefa płatnego parkowania) Dodatkowe opłaty to czynsz do zarządcy 510 zł plus media (gaz i prąd). Kaucja dwumiesięczny czynsz najmu. Ze względu na doskonałą lokalizację lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności np. sklep, kancelarię, biuro, gabinety: lekarskie, kosmetyczne, salon fryzjerski. Można również prowadzić działalność gastronomiczną ( lokal był już wynajmowany pod taką działalność) Gorąco polecam!!!!!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty UNI-LW-240
Powierzchnia 108,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 10000
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Współwłasność
Mies. czynsz admin. 510 PLN
Okna PCV
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy
Ogrzewanie gazowe

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1
Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

TDR-LW-1641

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego (54,21 m2) oraz części wspólnej (60,28 m2) usytuowanej od strony Księcia Bogusława X. ...

Powierzchnia
114,49 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,68 zł
cena 4 200
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12054

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym Centrum miasta, przy ulicy Chodkiewicza. Lokal do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Wejście z ulicy w ciągu komunikacyjnym. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
81,67 zł
cena 4 900
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12131

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 97m2, na którą składa się: 6 wydzielonych pomieszczeń biurowych. Pomieszczenie sanitarne oddzielnie dla Najemców położone na tym samym pietrze. Lokal ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
39,18 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12442

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 123,56 m² wraz z letnim tarasem o powierzchni około 22 m², położony na Starym ...

Powierzchnia
123,56 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
32,37 zł
cena 4 000