Strona główna » Oferty » Mieszkania » Szczecin » D%C4%85bie

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-525

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22725

Dwupoziomowe 3 - 4 pokoje  | ponad 100 m²  | 2 balkony  |  wysoki sufit 4,03 m²  | Dąbie  | Siemaszko   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Szczecinie – dzielnica Dąbie, położone w nowoczesnym budynku z  2011 roku wybudowanym przez renomowanego dewelopera ...

Powierzchnia
0,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 779 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1583

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu.  Lokal  położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo aluminiowa, częściowo PCV. Drzwi zewnętrzne o podwyższonej ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 494,25 zł
cena 739 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

ARN-MS-91

Mieszkanie dwupoziomowe w domku wolnostojącym  dwurodzinnym w Dąbiu bezczynszowe  w okolicy plaży miejskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu ; na niższym poziomie znajduja się trzy pokoje , kuchnia z jadalnią zabudowaną meblami  na wymiar i wyposażoną ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 075,00 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem