Bardzo nam miło, że chcesz o nas przeczytać i poznać nas bliżej.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy od 2007 roku cały czas bardzo aktywnie działają na rynku nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości charakteryzuje się skuteczną realizacją zleceń jak i indywidualnym podejściem do klienta.  Zależy nam na naszych zarobkach, lecz bardziej zależy nam na tym abyś był zadowolony i polecił nas swoim znajomym.

Bardzo zależy nam na tym abyś polecił nas także Ty, z tego względu zapraszamy Ciebie abyś mógł się przekonać jak staramy się być na topie, oraz realizować wszystkie zlecenia naszych kontrahentów.

Nieprzerwanie dokształcamy swoje umiejętności, przez uczestnictwo w szkoleniach, wykładach, sympozjach.

Dzięki temu, że nasze działania są zauważalne na rynku jesteśmy zapraszani do wielu spotkań, projektów, konkursów. W ostatnich latach byliśmy uczestnikiem i partnerami m.in. wydarzeń takich jak: gala Magnolie Biznesu w Szczecinie, Spotkanie Liderów Nieruchomości w Serocku, Szlachetnej Paczki, Gryf Basket Cup w  Szczecinie. Pisali o nas między innymi: Gazeta Gryfińska, Głos Szczeciński, Nasze Miasto Szczecin, oraz wiele innych…

Nad bezpieczeństwem każdej transakcji w naszym biurze czuwają osoby z licencją pośrednika nieruchomości, a także ubezpieczenie na ponad 1 000 000 zł.

Z nami jest rzetelnie, skutecznie, bezpiecznie i z uśmiechem

 

Właścicielem biura jest Małgorzata Maciejewska – pośrednik nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem sięgającym 2007 roku. Absolwentka m.in. Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie gdzie ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną, Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie gdzie ukończyła doradztwo psychospołeczne, Wyższej Szkoły Oeconomicus gdzie ukończyła pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum gdzie ukończyła psychologię w biznesie . Uczestniczka wielu kursów, szkoleń z zakresu psychologii, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, prawa, oraz trenera biznesu.

Prywatnie kobieta szczęśliwa i spełniająca się w roli partnerki, cioci, siostry, córki, przyjaciółki i koleżanki. Jej pasją są wyprawy dalekie i bliskie, kocha naturę, łowienie ryb. Lubi pomagać ludziom potrzebującym, wspiera Domy Dziecka, schroniska, udziela się charytatywnie.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że właśnie Ciebie możemy powitać jako przyszłego naszego kontrahenta, śmiało zadzwoń do nas 918202626

                                                                         Małgosia Maciejewska z zespołem