Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem » Szczecin » Centrum

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12445

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12441

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

OSK-MW-576

HIT! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartament  o pow. ok 25 m2  z loggią - na VII piętrze  w budynku HANZA TOWER - w centrum Szczecina. HANZA TOWER gwarantuje prestiż i wyjątkowe udogodnienia dla Najemców m.in. reprezentacyjną recepcję, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,00 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-472

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia. ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,37 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1965

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22631

Przestronny lokal w samym centrum – idealny pod biuro lub gabinet Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 65,46 m², zlokalizowany w sercu miasta, w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, sklepów i usług. Lokal wyśmienicie nadaje się na kancelarię, gabinet ...

Powierzchnia
65,46 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
76,37 zł
cena 4 999
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem