Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem » Szczecin

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2112

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kameralnym szeregowcu na oś. Bukowym przy ul. Beżowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, salon z wyjściem na balkon, kuchnia z wyjściem na 30 m2 taras, łazienka. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,30 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12435

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (Warszewo)! Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni w aneksie, przedpokoju, oraz łazienki z WC- łącznie ok. 36 m2. Przynależy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,17 zł
cena 2 850
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego

Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
mieszkanie na wynajem

OSK-MW-578

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2‑pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m², położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — prawobrzeżna część Szczecina, os. Majowe. Układ i standard   Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
51,93 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,40 zł
cena 2 150
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze

Szczecin, Podzamcze
mieszkanie na wynajem

OSK-MW-577

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu, nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch pokoi tj. dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz sporej sypialni. Mieszkanie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12432

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-526

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Przestronne cztery kąty to marzenie, które można spełnić w krótkim czasie, zgłaszając się do Biura Nieruchomości King. Udostępniamy ogłoszenia właścicieli mających atrakcyjne mieszkania do wynajęcia na terenie Szczecina. Są to lokale o wysokim standardzie wykończenia, które sprawią, że powrót do domu po ciężkim dniu pracy stanie się prawdziwą przyjemnością. Na naszej stronie klienci znajdą nieruchomości:

  • jedno- i kilkupokojowe,
  • apartamenty,
  • dwupoziomowe.

Znajdują się one w różnych dzielnicach miasta, więc można wybrać nowe lokum zgodnie z własnymi preferencjami. W nowym i starym budownictwie jest wiele pięknych mieszkań na wynajem. W stolicy Pomorza Zachodniego szczególnie popularne są:

  • Centrum,
  • Śródmieście,
  • Gumieńce,
  • Stare Miasto,
  • nowe osiedla powstających w różnych lokalizacjach.

Na witrynie widnieją oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, by Klienci sami mogli zdecydować, czy wolą zamieszkać w starszej zabudowie czy w nowym apartamentowcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – czekamy na zgłoszenia od osób zainteresowanych najmem prezentowanych mieszkań.

Piękne przestronne mieszkania i wygodne kawalerki do wynajęcia w Szczecinie

Liczy się komfort mieszkańców, dlatego realizując zlecenia naszych klientów, zawsze staramy się znaleźć obiekt spełniający wszystkie oczekiwania. To bardzo ważne, aby najemca poczuł się w nim jak w domu. Nowe cztery kąty powinny być miejscem przyjaznym, do którego miło się wraca, zatem spora część z prezentowanych na stronie internetowej nieruchomości to komfortowe, piękne wykończone lokum. Większość z nich jest umeblowana, ponieważ osoby szukające na wynajem mieszkania w Szczecinie zazwyczaj oczekują, że będą mogły wprowadzić się od razu po podpisaniu umowy.