Strona główna » Oferty » Mieszkania » Sprzedaz » Szczecin

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego ...

Powierzchnia
45,07 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 521,63 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2110

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75,6m przy ulicy Grzymińskiej. W skład jej wchodzą:  Poziom I: (34m) -pokój dzienny z dużym słonecznym balkonem -aneks kuchenny -przedpokój -łazienka z prysznicem Poziom II :( 37m) - sypialnia I - aktualnie duży pokój dziecięcy - ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 140,85 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Łasztownia

Szczecin, Łasztownia
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22748

Na sprzedaż – mieszkanie 47,18 m² | Nowa Przystań, Szczecin Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Przystań, zlokalizowanej nad samą Odrą – w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina, na Kępie Parnickiej. Lokalizacja Nieruchomość ...

Powierzchnia
47,18 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 561,25 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Łasztownia
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2109

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy Portowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój, kuchnia - umeblowana i wyposażona, ...

Powierzchnia
54,14 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 092,72 zł
cena 384 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12433

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka schodowa czysta, duża winda, dookoła dużo miejsc parkingowych, Galaxy, teatr, basen ...

Powierzchnia
33,93 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 493,96 zł
cena 389 990
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Decyzję o kupnie własnego „M” powinno się podejmować rozważnie, ponieważ w zakupionym lokalu będzie trzeba spędzić kilka kolejnych lat, a może nawet całe życie. Biuro Nieruchomości King oferuje mieszkania na sprzedaż w Szczecinie pochodzące z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Na naszej stronie można znaleźć ogłoszenia dotyczące:

  • kawalerek,
  • lokali 2-,3-, 4- pokojowych,
  • dużych dwupoziomowych obiektów.

Pracownicy naszej agencji specjalizują się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi, zatem świetnie poradzą sobie ze znalezieniem wymarzonego obiektu dla wymagających klientów.

Wybierając spośród dostępnych propozycji, trzeba najpierw ocenić, ile pokojów ma mieć mieszkanie. Właściciele oferują zarówno niewielkie lokale z aneksem kuchennym, jak i ogromne apartamenty. Istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie jest lokalizacja. Najczęściej wybierane są nieruchomości położone blisko miejsc pracy przyszłych właścicieli albo w pobliżu dróg szybkiego ruchu pozwalających na sprawne poruszanie się po okolicy.

Piękne mieszkania w Szczecinie

Mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego cenią bliskość zalewu, jeziora oraz Morza Bałtyckiego, a także zachodniej granicy, dlatego chętnie wybierają mieszkania na obrzeżach Szczecina, skąd łatwiej jest dotrzeć do tych miejsc. Dużą popularnością cieszą się jednak także lokale w centrum. Osiedlając się w Śródmieściu lub na Starym Mieście, ma się w zasięgu ręki wszystkie niezbędne sklepy, ważne urzędy, dworce oraz malownicze parki. Oferty nieruchomości widniejące w naszej witrynie mają różne udogodnienia zależne od standardu wykończenia, np.: