Strona główna » Oferty » Agent,347

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12435

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (Warszewo)! Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni w aneksie, przedpokoju, oraz łazienki z WC- łącznie ok. 36 m2. Przynależy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,17 zł
cena 2 850
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12434

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m² działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, z dobrym dojazdem do Gryfina oraz Szczecina. To ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 440 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 421,43 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12433

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka schodowa czysta, duża winda, dookoła dużo miejsc parkingowych, Galaxy, teatr, basen ...

Powierzchnia
33,93 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 903,92 zł
cena 403 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn

Widuchowa, Żarczyn
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12431

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położoną w Żarczynie. Żarczyn jest wsią w gm. Widuchowa mieszczącą się w odległości 20 km od granicy polsko-niemieckiej w Krajniku, 20 km od jeziora Steklno, 4 km od jeziora w Kłodowie a także 6-10 km od Lubicza i Widuchowej, ...

Powierzchnia
35,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 796,09 zł
cena 135 900
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Gryfino

Gryfino
lokal na wynajem

KNG-LW-12430

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m² | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal znajduje się w miejscu o stałym ruchu pieszym, z dobrym dostępem do dużego parkingu. Lokal ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
parter
Cena za m2
38,74 zł
cena 1 990
lokal na wynajem - Gryfino
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855