Strona główna » Mieszkania na wynajem » Mieszkania Na Wynajem 4700zl 55m2 Szczecin Srodmiescie O7118871

nowa oferta
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
85,45 zł/m2 cena: 4 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą. 

Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą:

- pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój
- otwarta, w pełni wyposażona w nowe sprzęty AGD kuchnia
- sypialnia z dużym łóżkiem oraz tv
- łazienka z kabiną prysznicową

Mieszkanie w pełni umeblowane, posiada wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz pralkę, odkurzacz, dwa telewizory. 
Jest zupełnie nowe, urządzone z niezwykłym smakiem i dbałością o detale. 
Z ekspozycją południowo zachodnią - więc jest jasne i słoneczne. 

W cenie mieszkania do dyspozycji najemcy jest również miejsce postojowe w garażowcu oraz komórka lokatorska.

Czynsz najmu 4700zł z garażem i komórką lokatorską
+ czynsz administracyjny ok 1000zł ze wszystkimi zaliczkami
dodatkowo tylko prąd

Kaucja 10 tys złotych

Zapraszam na prezentację.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MW-2120
Powierzchnia 55,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana beton
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce parkingowe
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon taras
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2022
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras
Usytuowanie jednostronne

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-7725

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - Szczecin -Śródmieście . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 45m2 apartamentu składają ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 3 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-7726

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - Śródmieściu . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 45m2 apartamentu składają się 2 ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 3 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12446

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-6178

Zapytaj o niepublikowane oferty w tej dzielnicy. Gwarancja szybkiego i bezpiecznego wynajmu - najmu. Przygotowanie treści umów najmu. Pełne zarządzanie wynajętymi mieszkaniami. Monitorowanie najmu. Na wynajem ekskluzywne III poziomowe, duże mieszkanie usytuowane ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto