Strona główna » Mieszkania na wynajem » Mieszkania Na Wynajem 4000zl 82m2 Szczecin Centrum O7115911

oferta specjalna
26
ofert
Monika Skowrońska

Doradca ds. nieruchomości

monika@kingnieruchomosci.eu

511 30 10 89
91 820 26 26

zostaw wiadomość
48,78 zł/m2 cena: 4 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej.

Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc.

Powierzchnia mieszkania wynosi 82 m2 i składa się z:
- 4 rozkładowych pokoi ( ok. 8,5m2; 8,5m2; 14 m2; 18,4 m2 )
- dużej i widnej kuchni ( ok.13 m2 )
- łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową (ok. 5,3 m2)
- przedpokoju (ok. 10 m2 )

OPŁATY:
Czynsz najmu - 4000 zł
Czynsz administracyjny - 1423 zł (4 osoby)
W czynszu zawarte są zaliczki na zimną wodę oraz ogrzewanie.
Podgrzanie wody z piecyka gazowego - ok. 90,00 zł. miesięcznie

Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.
Kaucja - 8000 zł
Prowizja biura nieruchomości.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, podgrzanie wody z piecyka gazowego.

Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w kamienicy.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNG-MW-12445
Powierzchnia 82,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 8000
Opłaty w czynszu CO
Opłaty wg liczników gaz
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 423 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Rok budowy 1949
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 8,5;8,5;14;18,4
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni oddzielna widna
Powierzchnia kuchni 13,00 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni meble kuchenne na wymiar, lodówka, okap, płyta ceramiczna, stół, zamrażarka, zlewozmywak z baterią, zmywarka
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,30 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa
Wyposażenie dodatkowe lustro, pralka, szafka
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 9,89 m2
Podłoga przedpokoi panele podłogowe

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22347

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe w Centrum Szczecina przy ul. Tarczyńskiego. Powierzchnia mieszkania to ok. 111 m2, które składa się z 4 pokoi rozkładowych, osobnej widnej kuchni z balkonem, duża łazienki z WC, garderoba, przedpokoju oraz dużej piwnicy. Na oknach rolety ...

Powierzchnia
110,95 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
36,05 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22359

Na wynajem 3 pokoje rozkładowe na Pomorzanach przy ulicy Włościańskiej. Na metraż 64 m² składa się: salon, sypialnia,  pokój, osobna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty 3000 zł plus czynsz administracyjny w wysokości ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,88 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22631

Przestronny lokal w samym centrum – idealny pod biuro lub gabinet Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 65,46 m², zlokalizowany w sercu miasta, w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, sklepów i usług. Lokal wyśmienicie nadaje się na kancelarię, gabinet ...

Powierzchnia
65,46 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
76,37 zł
cena 4 999
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-6178

Zapytaj o niepublikowane oferty w tej dzielnicy. Gwarancja szybkiego i bezpiecznego wynajmu - najmu. Przygotowanie treści umów najmu. Pełne zarządzanie wynajętymi mieszkaniami. Monitorowanie najmu. Na wynajem ekskluzywne III poziomowe, duże mieszkanie usytuowane ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...