Strona główna » Oferty » Agent,23810

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12447

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12446

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12445

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12432

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie

Szczecin, Arkońskie
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12422

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu, zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej – w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52 m² powierzchni po podłodze, co przekłada się na funkcjonalną przestrzeń mieszkalną ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12399

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic – ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia doskonałą widoczność i potencjał dla prowadzenia działalności. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
214,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
34,97 zł
cena 7 500
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
26
ofert
Monika Skowrońska

Doradca ds. nieruchomości

monika@kingnieruchomosci.eu

511 30 10 89
91 820 26 26