Strona główna » Mieszkania na wynajem » Mieszkania Na Wynajem 3400zl 45m2 Szczecin O113933

71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
75,56 zł/m2 cena: 3 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - Szczecin -Śródmieście . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 45m2 apartamentu składają się 2 pokoje w tym , salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z WC oraz przedpokój. Apartament w pełni wyposażony. Oferta dla wymagających klientów. Czynsz najmu - 3075 w tym wliczony jest czynsz administracyjny, woda, ogrzewanie. Dodatkowo płatny prąd. Cicha, wyjątkowo urocza lokalizacja z pięknymi widokami. Wynajem od 17.08.2017r.
Istnieje możliwość Najmu krótkoterminowego.

Wysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer:
Nr oferty: MW - 7725

Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń, więc nie stanowią "oferty" w rozumieniu przepisów prawa.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 4KAT-MW-7725
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna nowe PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2017
Widok na inne budynki
Woda miejska
Ogrzewanie miejskie
Winda tak

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-7726

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - Śródmieściu . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 45m2 apartamentu składają się 2 ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 3 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-7728

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - w Śródmieściu . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 32m2 składa się pokój, kuchnia ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
78,12 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12446

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12447

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście