Strona główna » Mieszkania na wynajem » Mieszkania Na Wynajem 2800zl 49m2 Szczecin Gumience O6872256

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
57,60 zł/m2 cena: 2 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie idealne dla singla lub pary znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu na drugim piętrze . Powierzchnia mieszkania około 49m2 .Salon połączony aneksem kuchennym całkowicie umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD - ZMYWARKA, LODÓWKA, KUCHENKA,PIEKARNIK, OKAP. Od strony zachodniej spory balkon . Salon umeblowany w tapczan, stół, krzesła, półki .
Sypialnia ustawna, umeblowania na obecną chwile brak , znajduję się tylko regał (  do uzgodnienia )
W przedpokoju komoda oraz duża szafa w zabudowie. Łazienka z wanną , wyposażona w pralkę, szafkę .
Mieszkanie bardzo sympatyczne, jasne, przytulne.
Do czynszu należy doliczyć opłaty za eksploatacje około 500  zł plus liczniki sec woda prąd.
Wymagana kaucja zwrotna 3000 zł. Najem okazjonalny.
Do mieszkania przynależy schowek .
Mieszkanie wolne od 1 Maja 2026r
Można obejrzeć wcześniej .
Zapraszam na prezentację.
 
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MW-1943
Powierzchnia 48,61 m²
Powierzchnia użytkowa 48,61 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Standard
Opłaty w czynszu Części wspólne
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Rok budowy 2018
Dojazd asfalt
Otoczenie bloki
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, sprzęt AGD, płyta ceramiczna, okap, meble kuchenne na wymiar, lodówko-zamrażarka,
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa
Wyposażenie dodatkowe lustro, pralka, Wanna
Liczba WC 1
Glazura WC nowego typu
Podłoga WC kafle

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2075

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 54 m² + 15 m² tarasu, położony na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca Reda City z 2021 roku. Budynek z windą. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Atuty nieruchomości: Apartament ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-521

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone na Gumieńcach przy ul. Kopańskiego. Mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego budynku z 2022 roku. Lokal w bardzo dobrym standardzie: ściany gładzone - malowane, na podłodze panele, okna PCV. Pokój dzienny ...

Powierzchnia
48,96 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,15 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2103

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2 z ogródkiem  i własnym miejscem postojowym. Na powierzchnię  mieszkania składa się : kuchnia - wyposażona w sprzęt AGD , meble w zabudowie , kuchnia częściowo otwarta na salon z którego wychodzi się bezpośrednio ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12427

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2017 roku ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce