Strona główna » Mieszkania na wynajem » Mieszkania Na Wynajem 2500zl 57m2 Szczecin Niebuszewo O7118748

nowa oferta
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
43,86 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki z WC 5m2, hol 7m2. Do mieszkania przynależy zamykane stanowisko postojowe na zamkniętym osiedlu oraz dostęp do rowerowni na poziomie piwnicy. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem na pilota, ochrona.
Mieszkanie z oknami PCV z wystawą na wschód, podłogi z paneli, tylko w łazience terakota. 
Łazienka z dużą kabiną natryskową, umywalką, sedesem. 
Kuchnia wyposażona w zabudowę ze sprzętem AGD (w tym zmywarka, lodówka, płyta ceramiczna, brak gazu). Ogrzewanie z sieci miejskiej indywidualnie opomiarowane. Budynek nowocześnie wykończony. Winda jedzie na każdy poziom od piwnicy po 6 piętro. Koszty utrzymania oprócz opłaty dla właściciela to 417zł do zarządcy, ogrzewanie i podgrzewanie wody 200-400zł/m w zależności od pory roku i indywidualnego zużycia, woda 120-150zł, prąd indywidualnie.
W pobliżu komunikacja miejska (tramwaj, autobusy i niedługo SKM), szkoły, sklepy, Targowisko Manhatan.
Preferowany najem okazjonalny, kaucja 4000zł. planowana gotowość do zamieszkania od 1 lipca 2026r

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PKN-MW-1087
Powierzchnia 57,00 m²
Powierzchnia użytkowa 56,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników CO
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 417 PLN
Czynsz zimowy 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2017
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 200 m
Odl. do przedszkola [m] 300 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23/11/10
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap, piekarnik, płyta ceramiczna
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa
Wyposażenie dodatkowe lustro, umywalka
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22627

Tylko u nas ! Kawalerka do wynajęcia – Szczecin, ul. Zygmunta Krasińskiego 58A Umowa najmu okazjonalnego na 12 miesięcy Powierzchnia: 34,30 m² Piętro: 2 z 4 Typ lokalu: Kawalerka z osobną kuchnią Lokalizacja: Niebuszewo, Szczecin Cena najmu: 2 000 ...

Powierzchnia
34,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
58,31 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-526

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-7728

Na wynajem ekskluzywne, przestronne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Wałach Chrobrego - w Śródmieściu . Apartament mieści się na 1 piętrze czteropiętrowej, nowoczesnej kamienicy - typowej dla zabudowy tej części miasta.  Na 32m2 składa się pokój, kuchnia ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
78,12 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-405

Tylko u nas !  Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe w ścisłym Centrum Szczecina przy ulicy Mazurskiej 1 o powierzchni łącznej 53 m2. W skład mieszkania wchodzi salon, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,51 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum