Strona główna » Mieszkania na sprzedaż » Mieszkania Na Sprzedaz 750000zl 85m2 Szczecin O7085506

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
8 823,53 zł/m2 cena: 750 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego.
Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany.
Mieszkanie pierwotnie składało się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, holu i przynależnej piwnicy 11m2.
Po przebudowie aktualnie składa się z salonu około 25m2, sypialnia 12/12m2, holu wejściowego 8m2, drugiego holu powstałego z podziału 6m2, oddzielnej kuchni z jadalnią 15m2, 
Ściany są gładzone i malowane, w łazience glazura. Okna drewniane nowego typu z wystawą na wschód (widok na zielone podwórze z elementami rekreacyjnymi- salon, kuchnia), zachód (widok na ulicę i sąsiednie budynki- sypialnie). Drzwi wewnętrze i wejściowe antywłamaniowe nowe. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca gazowego (XII 2025).
Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i zabudowę. W łazience kabina natryskowa, sedes, umywalka (doświetlona u góry luksferami na kuchnię). W obu holach duże szafy.
Podłogi są z paneli, tylko w łazience z terakoty.
Podwórze zielone, zamknięte bramą na pilota, z możliwością parkowania wewnątrz, zorganizowany plac zabaw. Podórze jest częściowo otwarte.
Koszty utrzymania 650 zł/m w tym zaliczki na wodę i usuwanie nieczystości, FR.

W pobliżu Park Żeromskiego, Wały Chrobrego, komunikacja miejska i wszystkie potrzebne udogodnienia dużego miasta.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PKN-MS-1077
Powierzchnia 85,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników gaz
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 11,00 m²
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 650 PLN
Czynsz zimowy 650 PLN
Okna drewniane
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 1910
Plac zabaw tak
Gaz tak - miejski
Woda jest
Ogrzewanie gazowe
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 25/12/12
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 15,00 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni lodówka, meble kuchenne na wymiar, okap kuchenny, piekarnik elektryczny, płyta ceramiczna
Glazura łazienki glazura
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa
Liczba przedpokoi 2
Powierzchnia przedpokoi 6,00 m2

mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-741

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na kilka etapów. Już rozpoczęła się sprzedaż lokali. Planowane zakończenie pierwszych budynków ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 449,99 zł
cena 593 491
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum, Owocowa
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22301

Wyłącznie u nas! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania przy ul. Owocowej w Centrum Szczecina. To przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 82,3 m2 jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. Powierzchnia: 82,3 ...

Powierzchnia
82,30 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 072,90 zł
cena 829 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum, Owocowa
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-11673

Przestrzeń z charakterem – 122 m² + poddasze, wysoki standard, Centrum! Na sprzedaż wyjątkowe, niecodzienne mieszkanie o powierzchni użytkowej 122 m² + 28 m² zaadaptowanego poddasza, położone w sercu miasta, w sąsiedztwie parku – idealnego miejsca do rekreacji, spacerów, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 571,43 zł
cena 920 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22453

 Oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowym kompleksie nad Odrą - Łasztownia, Szczecin  OFERTA BEZ PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC! Sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim bezpośrednio od jednego z największych polskich deweloperów. Prezentujemy Państwu przestronne ...

Powierzchnia
57,71 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 025,00 zł
cena 809 383
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum