Strona główna » Mieszkania na sprzedaż » Mieszkania Na Sprzedaz 600000zl 49m2 Szczecin Gumience O7120304

nowa oferta
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
12 320,33 zł/m2 cena: 600 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019r na Osiedle Kapitanów, ul. Kopańskiego w Szczecinie.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie i składa się z salonu 21m2, sypialni 9m3, holu 7m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki z WC 4,5m2, balkonu. Ściany gładzone i malowane, w łazience glazura. Podłogi w holu, łazience i kuchni- gres, w pokojach panele.
Okna PCV z wystawą na wschód. Drzwi balkonowe z sypialni i z salonu.
Kuchnia nie posiada okna a u góry w ściance sąsiadującej z salonem doświetlające luksfery. 
Kuchnia wyposażona w meble, kuchenkę elektryczną, lodówkę. 
Łazienka z kabiną natryskową, umywalką, sedesem.
W holu i z brzegu salonu zabudowy stałe. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej z indywidualnym opomiarowaniem z SEC. W mieszkaniu nie ma gazu. 
Koszty utrzymania to ok. 300zł czynsz z funduszem remontowym+ według zużycia, ogrzewanie, woda, śmieci i prąd.
Klatka schodowa obszerna, winda, teren wokół budynku zadbany.
W pobliżu centrum handlowe, park, cicha okolica, zielone tereny, komunikacja miejska (autobus, tramwaj), przedszkole i żłobek.
Polecamy mieszkanie z uwagi na bardzo dobry stan, atrakcyjne i ciche położenie.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PKN-MS-1088
Powierzchnia 48,70 m²
Powierzchnia użytkowa 48,70 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników CO
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Czynsz zimowy 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2019
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 300 m
Odl. do szkoły [m] 800 m
Odl. do przedszkola [m] 50 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 21/9
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka,, okap
Glazura łazienki glazura
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2

mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22639

10. piętro z widokiem, balkonem i oddzielną kuchnią! 3 pokoje w stanie deweloperskim – Gumieńce Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,57 m², położone na 10. piętrze zadbanego budynku z 1987 roku, zlokalizowanego przy ul. Hrubieszowskiej w ...

Powierzchnia
68,57 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 385,59 zł
cena 575 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Hrubieszowska

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22686

Komfort, spokój i nowoczesność – wszystko w jednym miejscu! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie (47,5 m²) z dużym balkonem oraz możliwością zakupu garażu, położone w sercu zielonych Gumieniec w Szczecinie. Idealne dla osób, które cenią komfort, spokój ...

Powierzchnia
47,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 997,89 zł
cena 569 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

HMSN-MS-54

Polecam bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,14 m2. Położone na parterze w budynku 5-piętrowym, oddanym do użytku w latach 80-tych, na osiedlu Reda w Szczecinie.   Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.   Mieszkanie: -obszerny salon ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 561,66 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

LACS-MS-32

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy w kameralnej części Centrum Szczecina przy ul. Korzeniowskiego.  Na powierzchnię 88,25 m składają się: - salon o powierzchni ok. 33 m2 - sypialnia ok.18m2 - pokój ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 272,73 zł
cena 640 000