Strona główna » Mieszkania na sprzedaż » Mieszkania Na Sprzedaz 499000zl 58m2 Szczecin Dabie O7118162

70
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
8 648,18 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, pozostające w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Dąb". Dzięki temu może to być oferta skierowana dla cudzoziemców, ponieważ nie wymaga dodatkowych zgód na nabycie nieruchomości.
Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, z oknami wychodzącymi na północny-wschód oraz południowy-zachód. Na powierzchnię 57,7 m2 składają się:
  • pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia
  • 2 osobne ustawne sypialnie
  • kuchnia z oknem
  • łazienka z WC
  • duży przedpokój.
Oferowane mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1970 roku w technologii z wielkiej płyty.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, natomiast standard jest do odświeżenia lub do remontu, w zależności do oczekiwań Nabywców, zgodnie ze zdjęciami. Budynek jest ocieplony, a okna PCV, dzięki czemu mieszkanie jest ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu.
Ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej, zawarte w czynszu, który przy jednej osobie wynosi ok. 820 zł. Dodatkowe media pokrywane przez właścicieli to gaz oraz prąd według liczników.
Do mieszkania jest przynależna komórka piwniczna, pod budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe.
Jest do dobra lokalizacja, w pobliżu licznych punktów handlowych i usługowych, szkół, kościoła i przystanków komunikacji miejskiej. Gwarantuje wygodne funkcjonowanie.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MTM-MS-6874
Powierzchnia 57,70 m²
Powierzchnia użytkowa 57,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970

mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-525

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

LACS-MS-32

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy w kameralnej części Centrum Szczecina przy ul. Korzeniowskiego.  Na powierzchnię 88,25 m składają się: - salon o powierzchni ok. 33 m2 - sypialnia ok.18m2 - pokój ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 272,73 zł
cena 640 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

LACS-MS-33

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2, które znajduje się na ósmym piętrze jedenasto piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Piekary. Dwie sypialnie o powierzchni ok 12 m2 każda. Salon o powierzchni 25 m2.  Przedpokój 8 m2 Łazienka z WC  7 m2. Kuchnia ...

Powierzchnia
63,81 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 757,40 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-741

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na kilka etapów. Już rozpoczęła się sprzedaż lokali. Planowane zakończenie pierwszych budynków ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 449,99 zł
cena 593 491
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum