Strona główna » Mieszkania na sprzedaż » Mieszkania Na Sprzedaz 339000zl 42m2 Szczecin Centrum O7114575

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
8 071,43 zł/m2 cena: 339 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się :
  • przedpokój,
  • salon,
  • sypialnia,
  • kuchnia,
  • łazienka

Mieszkanie do generalnego remontu. 
Pokoje przejściowe.
Wymienione okna, ocieplona i wyremontowana elewacja jak i klatka schodowa kamienicy.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
CIepła woda z piecyka gazowego.

Czynsz administracyjny z wliczonym ogrzewaniem w granicach 400 PLN.
Do nieruchomości przynależy piwnica.

Oferta na wyłączność.
Klucze w biurze.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MS-2113
Powierzchnia 42,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu do generalnego remontu
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Rok budowy 1930

mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22379

Tylko u nas!   Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum miasta ul. Małkowskiego. Druga linia zabudowy ( oficyna). Lokal o powierzchni 46,48 m2 na któreskłada się odpowiednio salon z przejściem do sypialni oraz przedpokój ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 777,11 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1867

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m w stanie do kapitalnego remontu. Nieruchomość w której skład wchodzą: - przestronny korytarz z wyjściem na balkon - osobna duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią - łazienka - salon - sypialnia  Mieszkanie znajduję się na parterze, ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 234,38 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2085

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46,8m przy ulicy Emilii Plater. W skład mieszkania 42, 16m2 wchodzą : - pokój dzienny z miejscem na salon i jadalnie i przestronnym korytarzem 31,8 m2 - kuchnia 4,99 m2 - łazienka z WC 5,36 m2 Dodatkowo przynależy piwnica wpisana ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 478,63 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12433

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka schodowa czysta, duża winda, dookoła dużo miejsc parkingowych, Galaxy, teatr, basen ...

Powierzchnia
33,93 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 903,92 zł
cena 403 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum