Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 892800zl 4464m2 Dobra Szczecinska O7114433

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
200,00 zł/m2 cena: 892 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4464 m², położona w miejscowości Dołuje, przy głównej drodze Żubrza. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób planujących budowę kilku domów jednorodzinnych.

Działka posiada duży potencjał podziału – istnieje możliwość wydzielenia aż 3 mniejszych działek budowlanych, co czyni ją świetną lokatą kapitału lub projektem deweloperskim.

Zgodnie ze studium uwarunkowań teren przeznaczony jest pod rozwój funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności z usługami towarzyszącymi.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • powierzchnia: 4464 m²

  • cena: 892 800 zł – do negocjacji

  • media dostępne w drodze głównej Żubrza

  • możliwość podziału na 3 działki

  • teren rozwojowy pod zabudowę mieszkaniową

  • dogodny dojazd

  • spokojna i rozwijająca się okolica
  • numer ewidencyjny działki to 219/3 ( działka oznaczona jest kolorem zielonym ) 

To idealna propozycja dla osób szukających gruntu pod inwestycję lub budowę osiedla domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji blisko Szczecina.

Oferta dostępna wyłącznie w biurze nieruchomości 4 Kąty. Sprzedaż prowadzona jest na pełną wyłączność biura. Biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie za pośrednictwo.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji działki.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 4KAT-GS-22752
Powierzchnia 4 464,00 m²

działka na sprzedaż

4KAT-GS-1699

Na sprzedaż działka budowlana w Mierzynie w okolicy ul.Długiej. Działka jest uzbrojona : kanalizacja, prąd, gaz. Posiada warunki zabudowy oraz warunki glebowo-wodne wymierzone przez geologa. Cena zawiera już udział w drodze. Duże możliwości inwestycyjne. Pełen komplet ...

Powierzchnia
4 815,00 m2
Cena za m2
207,68 zł
cena 1 000 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Łęgi
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2182

Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Łęgi, oddalona o około 20 km od Szczecina, 5 km od Dobrej. Trzy działki sprzedawane jako całość:  22/1 - 26 100 m2, oznaczona jako łąki trwałe 22/2 - 800 m2, oznaczona jako grunty pod rowami 22/3 - 1200 m2, oznaczona jako ...

Powierzchnia
28 100,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 702 500
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Łęgi

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-11402

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nieopodal lasu Nieruchomość położona jest w Wołczkowie, około 200 m od drogi głównej. Bliska okolica to działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz las jako główny atut.  Dojazd do działki to droga polbrukową, ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
944,10 zł
cena 760 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Buk

Dobra (Szczecińska), Buk
działka na sprzedaż

KNG-GS-11782

Mamy przyjemność do zaoferowania Państwu działkę budowlaną (2566m2) w świetnej lokalizacji, położonej na pograniczu Dobrej i Buku.  Działka jest świetnie skomunikowana dojazd zapewnia droga asfaltowa, ostatnie 20m wjazdu jest drogą utwardzoną. Ponadto działka znajduje ...

Powierzchnia
2 566,00 m2
Cena za m2
311,38 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Buk