Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 619900zl 1226m2 Dobra Szczecinska O6954676

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
505,63 zł/m2 cena: 619 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana – Mierzyn, ulica Wenus, gmina Dobra (Szczecińska)

Numer ewidencyjny: 364/239
Powierzchnia: 1226 m²
Cena: 500 zł/m² (do negocjacji)
Cena całkowita: 619 900 zł (do rozmowy)

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Mierzynie, w gminie Dobra (Szczecińska) – w spokojnej, rozwijającej się okolicy z zabudową jednorodzinną.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (teren oznaczony jako 04M), który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi (MJ/U).

Najważniejsze ustalenia planu miejscowego:

  • Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi,

  • Powierzchnia minimalna działki: 1200 m² (działka spełnia ten warunek),

  • Powierzchnia zabudowy: do 50% powierzchni działki,

  • Dachy strome o kącie nachylenia min. 25°,

  • Wysokość zabudowy: do 12,0 m (maks. 3 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe),

  • Zieleń przywodna i urządzona do zachowania oraz wzbogacenia.

Media (zgodnie z planem i mapą uzbrojenia):

  • Woda – z projektowanego wodociągu w drodze gminnej,

  • Gaz – z projektowanego gazociągu średniego ciśnienia,

  • Kanalizacja sanitarna – projektowana kanalizacja grawitacyjno-tłoczna z przepompownią,

  • Kanalizacja deszczowa – projektowana do istniejącego rowu melioracyjnego,

  • Energia elektryczna – z projektowanej sieci kablowej 0,4 kV (zasilanie ze stacji 15/0,4 kV).

Dojazd i lokalizacja:

  • Dojazd do działki drogą gminną – działki nr 364/99, 364/124, 364/158, 364/159,

  • Droga o szerokości 12 m – przewidziane dwa pasy ruchu i chodniki,

  • W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna,

  • Cicha okolica, z dobrym dostępem do Szczecina i infrastruktury Mierzyna.

Atuty działki:

Objęta miejscowym planem – brak ryzyka decyzji WZ
Gotowa pod budowę domu jednorodzinnego
Media w drodze
Spokojne otoczenie i dogodny dojazd
Możliwość negocjacji ceny

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia prezentacji działki.
Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 4KAT-GS-22693
Powierzchnia 1 226,00 m²

działka na sprzedaż

TDR-GS-1789

Na sprzedaż działka budowlane w Mierzynie o powierzchni: 1176m2 z warunkami zabudowy. Okolica malownicza, cicha i spokojna. Działki dobrze nasłonecznione, na lekkim wzniesieniu. Wjazd na działki od strony północnej. Dojazd do działek drogą asfaltową. Media: prąd, ...

Powierzchnia
1 176,00 m2
Cena za m2
501,70 zł
cena 590 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

4KAT-GS-3180

Na sprzedaż: Działki  w Dobrej – ul. Hebanowa Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki  położone w miejscowości Dobra (woj. zachodniopomorskie), przy ul. Hebanowej. Szczegóły ofert: ???? Lokalizacja: Dobra, ul. Hebanowa ???? Powierzchnie ...

Powierzchnia
3 019,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 543 420
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Dobra (Szczecińska), Łęgi
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2182

Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Łęgi, oddalona o około 20 km od Szczecina, 5 km od Dobrej. Trzy działki sprzedawane jako całość:  22/1 - 26 100 m2, oznaczona jako łąki trwałe 22/2 - 800 m2, oznaczona jako grunty pod rowami 22/3 - 1200 m2, oznaczona jako ...

Powierzchnia
28 100,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 702 500
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Łęgi

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2309

Na sprzedaż trzy działki rolne w Dobrej Szczecińskiej. Cena jeszcze do negocjacji! W pobliżu głównej drogi wylotowej z Dobrej Szczecińskiej. Powierzchnia 1- 3895 m2, 2- 4074 m2, 3-019 m2. Działki w trakcie podziału. Wszystkie media w pobliskiej drodze doprowadzone do ...

Powierzchnia
3 838,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 575 700
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra