Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 499000zl 1248m2 Dobra Szczecinska O6503077

71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
399,84 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MPZP | MEDIA W DRODZE | SPOKOJNA I PRESTIŻOWA OKOLICA

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1248 m², położona w kameralnej i zielonej części miejscowości przy ul. Czeremchowej. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę wymarzonego domu w spokojnym otoczeniu, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury i wygodnym dojazdem.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje bezpieczeństwo inwestycji oraz jasne warunki zabudowy — bez ryzyka przypadkowej zabudowy w sąsiedztwie.

Cena:

499 000 zł

Cena do negocjacji

 

Najważniejsze atuty nieruchomości

MPZP – pewna i bezpieczna inwestycja

Działka posiada uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod:

  • zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,
  • usługi nieuciążliwe.

Nie musisz czekać na warunki zabudowy ani martwić się o przyszłe przeznaczenie okolicy.

 

Wszystkie media w drodze

Projektowane media znajdują się w drodze:

  • prąd,
  • woda,
  • gaz,
  • kanalizacja sanitarna,
  • kanalizacja deszczowa.

To ogromna oszczędność czasu i kosztów przy realizacji inwestycji.

 

Idealne parametry pod nowoczesny dom

MPZP pozwala na:

  • budowę domu do 9 m wysokości,
  • 2 kondygnacje,
  • dach stromy min. 25°,
  • aż 30% powierzchni zabudowy.

Dodatkowo wymagane 70% powierzchni biologicznie czynnej gwarantuje przestrzeń, zieleń i komfort życia.

 

Kameralna i zielona okolica

To miejsce stworzone dla osób ceniących:

  • ciszę,
  • prywatność,
  • kontakt z naturą,
  • spokojne sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych.

Idealna lokalizacja dla rodziny lub osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku.

 

Dlaczego warto kupić tę działkę?

Gotowy teren pod budowę

Brak konieczności uzyskiwania warunków zabudowy przyspiesza cały proces inwestycyjny.

Wysoki potencjał wzrostu wartości

Rozwijająca się okolica i nowa zabudowa jednorodzinna zwiększają atrakcyjność nieruchomości w kolejnych latach.

Komfort i bezpieczeństwo

MPZP chroni charakter okolicy i zapewnia uporządkowaną zabudowę.

Świetna inwestycja dla rodziny

Duża powierzchnia 1248 m² daje możliwość stworzenia komfortowej przestrzeni do życia z dużym ogrodem.

Media przy działce

Znacznie niższe koszty przygotowania inwestycji.

 

Parametry działki

  • Powierzchnia: 1248 m²
  • Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi
  • Dojazd: droga wewnętrzna
  • Media: w drodze
  • Cena: 499 000 zł

 

Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji działki.

 

Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 4KAT-GS-22351
Powierzchnia 1 248,00 m²

działka na sprzedaż

4KAT-GS-22392

Prezentujemy Państwu Na sprzedaż działki objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi (symbol Mj/U) o powierzchniach tj:     w miejscowości Mierzyn. W zdjęcia zamieszczonych przy ogłoszeniu widać również jak przebiegają media. Poniżej ...

Powierzchnia
1 457,00 m2
Cena za m2
240,22 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

TDR-GS-1789

Na sprzedaż działka budowlane w Mierzynie o powierzchni: 1176m2 z warunkami zabudowy. Okolica malownicza, cicha i spokojna. Działki dobrze nasłonecznione, na lekkim wzniesieniu. Wjazd na działki od strony północnej. Dojazd do działek drogą asfaltową. Media: prąd, ...

Powierzchnia
1 176,00 m2
Cena za m2
501,70 zł
cena 590 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22693

Na sprzedaż działka budowlana – Mierzyn, ulica Wenus, gmina Dobra (Szczecińska) Numer ewidencyjny: 364/239 Powierzchnia: 1226 m² Cena: 500 zł/m² (do negocjacji) Cena całkowita: 619 900 zł (do rozmowy) Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana ...

Powierzchnia
1 226,00 m2
Cena za m2
505,63 zł
cena 619 900
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

4KAT-GS-3180

Na sprzedaż: Działki  w Dobrej – ul. Hebanowa Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki  położone w miejscowości Dobra (woj. zachodniopomorskie), przy ul. Hebanowej. Szczegóły ofert: ???? Lokalizacja: Dobra, ul. Hebanowa ???? Powierzchnie ...

Powierzchnia
3 019,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 543 420
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra