Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 336900zl 1123m2 Dobra Szczecinska O7003199

72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
300,00 zł/m2 cena: 336 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DZIAŁKI BUDOWLANE – DOBRA, UL. GRANICZNA

✅ MPZP – zabudowa jednorodzinna wolnostojąca

✅ 300 zł / m² netto

✅ Kupujący NIE płaci podatku PCC (oszczędność 2%)

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Dobra, przy ul. Granicznej – w rozwijającej się części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

???? Dostępne numery działek:

Działki w kwocie 250 zł/m2
  • 1270/13

  • 1270/14

  • 1270/15

     

  • 1270/28 - REZERWACJA

  • 1270/38 

  • 1270/43 - REZERWACJA

???? Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP)

Teren oznaczony symbolem MNJ – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.

Parametry zabudowy:

✔ wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji
✔ maks. 10,0 m do kalenicy
✔ maks. 30% powierzchni zabudowy działki
✔ minimalna powierzchnia działki – 800 m²
✔ minimalny front działki – 20 m
✔ dopuszczone usługi nieuciążliwe wbudowane
✔ określone linie zabudowy

⚡ Infrastruktura i media (zgodnie z MPZP)

✔ projektowana sieć wodociągowa (system Grzepnica–Dobra)
✔ projektowana kanalizacja sanitarna z przepompownią
✔ projektowana kanalizacja deszczowa
✔ projektowana sieć energetyczna 0,4 kV
✔ projektowana sieć gazowa średniego ciśnienia
✔ przewidziana infrastruktura telekomunikacyjna (światłowód)

Media w drodze – w projekcie.

???? Komunikacja

✔ droga dojazdowa (KD)
✔ drogi wewnętrzne
✔ określone nieprzekraczalne linie zabudowy
✔ uporządkowany układ komunikacyjny

???? Cena:

300 zł / m² - kwota netto

???? brak podatku PCC po stronie kupującego
???? teren objęty MPZP – jasne i bezpieczne warunki zabudowy
???? idealne miejsce pod budowę domu
???? spokojna okolica z szybkim dojazdem do Szczecina

???? Witam Panie Jacku, poproszę o kontakt!
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oraz umówienia prezentacji działek.

Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 4KAT-GS-22721
Powierzchnia 1 123,00 m²

działka na sprzedaż

4KAT-GS-2056

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GMINA DOBRA, UL. GRANICZNA Cena: 299900 zł (do negocjacji) Powierzchnia działki: 825 m² Lokalizacja: Dobra, ul. Graniczna – prestiżowa, szybko rozwijająca się okolica z dogodnym dojazdem do Szczecina OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na ...

Powierzchnia
825,00 m2
Cena za m2
362,42 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22571

  Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z  MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena   OPIS INWESTYCJI:   Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 15 działek budowlanych położonych w miejscowości Dobra, obręb Wąwelnica, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych, zaledwie kilkanaście minut od centrum Szczecina.   Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (symbol MN) oraz częściowo wielorodzinną z usługami (symbol MW,U). To idealne miejsce zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i pod niewielką inwestycję deweloperską.   892/1 _ powierzchnia _ 1027 m2 892/5 _ powierzchnia _ 801 m2 892/11 _ powierzchnia _ 855 m2 892/12 _ powierzchnia _ 872 m2 892/15 _ powierzchnia _ 802 m2 - SPRZEDANA 892/16 _ powierzchnia _ 1169 m2 892/17 _ powierzchnia _ 912 m2 892/18 _ powierzchnia _ 802 m2 892/20 _ powierzchnia _ 800 m2 892/21 _ powierzchnia _ 803 m2 892/22 _ powierzchnia _ 801 m2 892/23 _ powierzchnia _ 802 m2 892/25 _ powierzchnia _802 m2 892/26 _ powierzchnia _ 801 m2 892/27 _ powierzchnia _ 1281 m2   CENA: ...

Powierzchnia
801,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 360 450
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22392

Prezentujemy Państwu Na sprzedaż działki objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi (symbol Mj/U) o powierzchniach tj:     w miejscowości Mierzyn. W zdjęcia zamieszczonych przy ogłoszeniu widać również jak przebiegają media. Poniżej ...

Powierzchnia
1 457,00 m2
Cena za m2
240,22 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22519

Tylko u nas ! Oferta sprzedaży działek z WZ w miejscowości Dołuje, gmina Dobra Na sprzedaż oferujemy 7 działek pod zabudowę wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Działki zlokalizowane są w miejscowości Dołuje, gmina Dobra, przy ulicy Daniela. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 256 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje