Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 2355240zl 58881m2 Dobra Szczecinska Legi O5998935

70
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
40,00 zł/m2 cena: 2 355 240 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży działek w miejscowości Łęgi przy ulicy Na Świdwie.

Działki RV oraz pastwiskowe. Brak miejscowego planu zagospodarowania. 

Media:
-prąd
-gaz

woda i ścieki własne

oferta dotyczy działek 173/42 - 173/58

Zapraszam na prezentację  

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TDR-GS-457
Powierzchnia 58 881,00 m²

działka na sprzedaż

KNG-GS-10605

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Mierzynie.  Działka pod zabudowę mieszkaniową w MPZP Założenia planu: Możliwość budowy budynków mieszkalno-usługowych.   Maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje nadziemne 10 m od poziomu terenu do kalenicy; Dach ...

Powierzchnia
7 600,00 m2
Cena za m2
282,89 zł
cena 2 150 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22736

Doskonała lokalizacja | Duży potencjał | Gotowa pod inwestycję    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona w dynamicznie rozwijającej się części miejscowości Mierzyn (gmina Dobra). Nieruchomość wyróżnia się świetną ekspozycją, dogodnym ...

Powierzchnia
3 671,00 m2
Cena za m2
817,22 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn