Strona główna » Domy na sprzedaż » Domy Na Sprzedaz 1950000zl 350m2 Szczecin Gumience O7118080

70
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
5 571,43 zł/m2 cena: 1 950 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności oraz świetnej bazy do własnej aranżacji.
Dom położony jest w spokojnej, zielonej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie użytku ekologicznego „Doliny Bukowej”, co gwarantuje brak sąsiadów od tej strony i niezakłócony widok na wszechobecną zieleń.
Jednocześnie położenie zaledwie kilka minut od kluczowych arterii komunikacyjnych (ulice Mieszka I oraz Wierzbowa) zapewnia błyskawiczny dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Nieruchomość posadowiona jest na terenie o powierzchni 814 m². Ogród został ładnie zagospodarowany licznymi ozdobnymi drzewami i krzewami, w sposób spójny i funkcjonalny, a dzięki zróżnicowanemu ukształtowaniu terenu możliwe było wkomponowanie w skarpę od strony doliny 2 poziomowego garażu (wjazd do wyższego garażu od strony domu, wjazd do niższego garażu od strony dolinki). 
Budynek oddany do użytku w 1996 roku, został wzniesiony w technologii tradycyjnej. Jest w pełni podpiwniczony i charakteryzuje się solidną konstrukcją (ściany zewnętrzne dwuwarstwowe) oraz przemyślanym układem pomieszczeń. Łączna powierzchnia całkowita nieruchomości to ok. 350 m² (w tym ok. 279 m² powierzchni użytkowej).
Rozkład pomieszczeń na trzech poziomach:
Parter: Reprezentacyjna strefa dzienna. Przestronny hol prowadzi do eleganckiego salonu z wyjściem na taras, jasnej kuchni połączonej z jadalnią oraz dodatkowego pokoju (idealnego na gabinet lub sypialnię gościnną). Na tym poziomie znajduje się również łazienka z kabiną prysznicową.
Piętro: Strefa prywatna obejmująca trzy komfortowe, ustawne sypialnie, oddzielną garderobę oraz luksusowy pokój kąpielowy. Nad piętrem dostępna jest również dodatkowa przestrzeń stryszku.
Piwnica: Tutaj urządzono prawdziwe centrum relaksu i funkcjonalności. Znajdziemy tu salę bilardową, saunę z łazienką, dodatkową garderobę oraz zaplecze gospodarcze (pralnia, suszarnia).

Wnętrze domu urządzone w klasycznym stylu. Wykorzystano wysokiej klasy materiały:
 Drewniane drzwi wewnętrzne oraz stylową stolarkę okienną (okna skrzynkowe robione na zamówienie), które nadają wnętrzu przytulny klimat. Na parterze zainstalowane rolety zewnętrzne.
 Na podłogach wysokiej jakości glazura i terakota.
 Ogrzewanie: Parter wyposażono w komfortowe ogrzewanie podłogowe, natomiast na piętrze  zainstalowano tradycyjne grzejniki. System zasila wydajny dwuobiegowy piec gazowy z zasobnikiem wody.
Nieruchomość jest utrzymana w dobrym stanie, jednak wymaga odświeżenia lub remontu według uznania przyszłego właściciela. Dzięki swojej kubaturze i rozkładowi, dom daje ogromne możliwości adaptacyjne – od nowoczesnego minimalizmu po klasyczną rezydencję.
Szukasz domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą w sercu miasta?
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację, aby osobiście poczuć potencjał tej wyjątkowej oferty!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MTM-DS-6873
Powierzchnia 350,00 m²
Powierzchnia użytkowa 279,00 m²
Powierzchnia działki 814 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż dwustanowiskowy
Okna DREWNIANE STARY TYP
Instalacje dobre
Liczba tarasów 2
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki pochyła
Kształt działki nieregularny
Pokrycie dachu dachówka
Stan budynku do odświeżenia
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 1996
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - piecyk gazowy
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie gazowe
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 1 000 m
Tarasy taras duży
Rolety antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja miejska
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 3

dom na sprzedaż

KNG-DS-8812

Bardzo komfortowy, parterowy dom wolnostojący z 2008r, o powierzchni  użytkowej 157 m2. Zlokalizowany na kameralnym i prestiżowym osiedlu Bezrzecza, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Osiedle w pełni zagospodarowane ( droga, oświetlenie) zamknięte w naturalny ...

Powierzchnia
157,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
731 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 031,85 zł
cena 1 575 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Wielgowo
dom na sprzedaż

OSK-DS-540

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 266 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzielnicy Wielgowo, z bardzo dobrym dojazdem do Szczecina oraz do autostrady w kierunku Berlin – Świnoujście. Budynek wybudowany ...

Powierzchnia
220,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 266 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 195,87 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo

Szczecin, Mierzyn
dom na sprzedaż

KNG-DS-11971

Wyjątkowy dom o ogromnym potencjale, na SPRZEDAŻ bądź WYNAJEM Ponad 420m2 użytkowych. -11 pokoi w tym 2 sale konferencyjne -4 kondygnacje -4 łazienki -3 w pełni wyposażone kuchnie -7 balkonów -3 oddzielne wejścia - Liczne pomieszczenia nadające się na małe ...

Powierzchnia
487,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
3 591,38 zł
cena 1 749 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn

Szczecin, Podjuchy
dom na sprzedaż

MTM-DS-6840

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy szczecińskich Podjuch. Nieruchomość, wybudowana w 2006 roku z wysokiej jakości materiałów, to połączenie elegancji, funkcjonalności i komfortu. Przestronna wnętrza o ...

Powierzchnia
290,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
655 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 034,48 zł
cena 1 460 000