Strona główna » Domy na sprzedaż » Domy Na Sprzedaz 1295000zl 157m2 Szczecin Gumience O7115297

nowa oferta
72
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855

zostaw wiadomość
8 270,00 zł/m2 cena: 1 295 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego gwarantuje świetne sąsiedztwo i szybki dostęp do pełnej infrastruktury miasta.

Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ 6 pokoi, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienkę z dwoma osobnymi WC, dwa przedpokoje, użytkowe poddasze oraz słoneczny taras. Dom jest w stanie do zamieszkania, z możliwością odświeżenia według własnego stylu.

Działka jest płaska, prostokątna, w pełni ogrodzona, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Na posesji znajduje się garaż wolnostojący z kanałem o powierzchni 20 m² oraz budynek z dodatkową częścią gospodarczą ok. 58 m² z własnym, niezależnym wjazdem — idealna pod działalność gospodarczą, pracownię, magazyn lub odrębną przestrzeń do pracy.

Dom posiada pełne media miejskie: gaz, prąd, wodę i kanalizację. Ogrzewanie gazowe, okna PCV, instalacje elektryczna, wodna i gazowa.

To propozycja dla osób, które szukają domu z dużą działką, świetnym sąsiedztwem, doskonałą lokalizacją i dodatkową przestrzenią pod działalność — w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.

Zapraszamy do prezentacji oraz na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty OSK-DS-579
Powierzchnia 156,59 m²
Powierzchnia użytkowa 129,39 m²
Powierzchnia działki 660 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 15,00 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana cegła, suporeks
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Garaż wolnostojący
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon jest
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu dachówka cementowa
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do zamieszkania
Ogrodzenie działki metalowe
Rok budowy 1975
Kanalizacja miejska
Liczba sypialni 5
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi drewniana, parkiet
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni drewniana
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki starszego typu
Wyposażenie łazienki lustro
Liczba WC 2
Glazura WC starszego typu
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 2

dom na sprzedaż

NGK-DS-381

Do sprzedaży połowa bliźniaka położona na os. Gumieńce, w bocznej, cichej i spokojnej ulicy Zabużańskiej. Budynek przedwojenny, rozbudowany w latach 80. ubiegłego wieku. Dom murowany, dwukondygnacyjny z garażem, częściowo podpiwniczony. Ocieplenie styropian, okna PCV, ...

Powierzchnia
175,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 014 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 141,63 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Zabużańska
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

KNG-DS-11992

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowo powstałej inwestycji w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu.   Przedstawiamy przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 87,9 m², zaprojektowany na dwóch poziomach z myślą o komforcie i funkcjonalności. ...

Powierzchnia
87,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 796,36 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce, Krakowska
dom na sprzedaż

NGK-DS-444

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na dachu panele fotowoltaiczne. Dodatkowo w pokoju dziennym znajduje się kominek a w ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
285 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 275,23 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Krakowska

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

KNG-DS-8812

Bardzo komfortowy, parterowy dom wolnostojący z 2008r, o powierzchni  użytkowej 157 m2. Zlokalizowany na kameralnym i prestiżowym osiedlu Bezrzecza, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Osiedle w pełni zagospodarowane ( droga, oświetlenie) zamknięte w naturalny ...

Powierzchnia
157,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
731 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 031,85 zł
cena 1 575 000