Strona główna » Mieszkania na sprzedaż » Mieszkania Na Sprzedaz 464500zl 80m2 Szczecin Centrum O7120352

oferta na wyłączność
43
ofert
Roman Nechyporenko

Doradca ds. nieruchomości

ruslan@kingnieruchomosci.eu

511 301 706
91 820 26 26

zostaw wiadomość
5 806,25 zł/m2 cena: 464 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem z mieszkania. Powierzchnia całkowita lokalu jest większa i wynosi około 80 m².

Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co stwarza możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. W lokalu zostały już wymienione drzwi wejściowe oraz zamontowane okna PCV. Dodatkowym atutem jest szeroki balkon, na którym bez problemu zmieszczą się stolik i krzesła, tworząc przyjemną przestrzeń do wypoczynku.

Układ pomieszczeń:

  • salon,

  • sypialnia z garderobą,

  • oddzielna kuchnia,

  • przestronna łazienka (ok. 7 m²),

  • osobna toaleta (ok. 4 m²) z możliwością adaptacji na drugą łazienkę,

  • przedpokój,

  • balkon,

  • dodatkowy pokój w części strychowej z wejściem bezpośrednio z mieszkania – idealny jako sypialnia, pokój do pracy lub strefa hobby

Dodatkowe informacje:

  • czynsz do spółdzielni: ok. 1145 zł, w czynszu zawarte są zaliczki na ogrzewanie, wodę, kanalizację, wywóz śmieci, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne,

  • ogrzewanie bez podzielników ciepła,

  • piwnica 5,7 m²

Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, tuż przy parku. Mimo centralnego położenia okolica jest spokojna, zielona i zapewnia komfort codziennego życia. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz CH Galaxy.
To interesująca propozycja dla osób poszukujących mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym w doskonałej lokalizacji, jak również dla inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem lub dalszą modernizację.

Serdecznie zapraszamy na prezentację – klucze dostępne w biurze!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNG-MS-12449
Powierzchnia 80,00 m²
Powierzchnia użytkowa 70,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Piwnica 5,70 m²
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 1 145 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1990
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie budynki mieszkalne
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do sklepu [m] 300 m
Odl. do szkoły [m] 400 m
Odl. do przedszkola [m] 500 m
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca S.M. Pomerania

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18; 15
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 8,00 m2
Podłoga kuchni kafle
Typ łazienki razem z wc, z oknem
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 7,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki umywalka
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 4,00 m2
Glazura WC glazura
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,00 m2

mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-741

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na kilka etapów. Już rozpoczęła się sprzedaż lokali. Planowane zakończenie pierwszych budynków ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 449,99 zł
cena 593 491
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12023

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji „Nad Odrą”, zlokalizowanej na Łasztowni – jednym z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się miejsc w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 46,1 m² znajduje się na 5. piętrze ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 599 300
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1867

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m w stanie do kapitalnego remontu. Nieruchomość w której skład wchodzą: - przestronny korytarz z wyjściem na balkon - osobna duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią - łazienka - salon - sypialnia  Mieszkanie znajduję się na parterze, ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 234,38 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12085

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego w ścisłym Centrum tuż przy Palcu Rodła. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Elewacja została odnowiona, klatka schodowa do remontu (podjęta została uchwała Wspólnoty). Na ...

Powierzchnia
67,79 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 098,54 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum