Strona główna » Lokale na wynajem » Lokale Na Wynajem 4000zl 124m2 Szczecin Centrum O7114608

oferta na wyłączność
41
ofert
Roman Nechyporenko

Doradca ds. nieruchomości

ruslan@kingnieruchomosci.eu

511 301 706
91 820 26 26

zostaw wiadomość
32,37 zł/m2 cena: 4 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście!

Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 123,56 m² wraz z letnim tarasem o powierzchni około 22 m², położony na Starym Mieście – w pobliżu nabrzeża Odry. To doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności gastronomicznej – okolica charakteryzuje się dużym ruchem pieszym, licznymi restauracjami i punktami usługowymi oraz bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.

Lokal przeszedł kompleksowy remont wykonany przez obecnego najemcę. Nieruchomość jest gotowa do dalszego prowadzenia działalności bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Lokal posiada zgodę Sanepidu oraz zgodę Wspólnoty na sprzedaż alkoholu, dzięki czemu nie ma przeszkód do kontynuowania działalności gastronomicznej przez nowego Najemcę.

Powierzchnia sali sprzedażowej wynosi około 66 m², natomiast sam bar dodatkowo zajmuje około 11 m². Lokal dysponuje 21 stolikami oraz 42 miejscami dla gości. W sezonie letnim do dyspozycji pozostaje również taras zewnętrzny.

Układ lokalu:

  • sala sprzedażowa ok. 66 m²,

  • bar ok. 11,5 m²,

  • kuchnia podzielona na strefę zimną i ciepłą,

  • korytarz,

  • toaleta dla gości,

  • toaleta dla personelu,

  • zaplecze sanitarne,

  • zaplecze socjalne,

  • taras letni ok. 22 m².

Lokal wyposażony jest w wydajny system wentylacji:

  • 2 wentylacje w części kuchennej,

  • 3 wentylacje w sali sprzedażowej.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest pełny system wideomonitoringu obejmujący zarówno wnętrze lokalu, jak i taras letni, a także całodobowa ochrona realizowana przez Solid Security.

W cenie odstępnego pozostają wszystkie meble oraz pełne wyposażenie gastronomiczne i barowe, m.in. płyta indukcyjna, parokonwektomat, wyparzarka, lodówki, zamrażarka, stoły chłodnicze, niemal nowy ekspres do kawy, frytkownica, makaroniarka, suvid, regały, stoły nierdzewne, a także pełna komplektacja kuchni i baru wraz z naczyniami, szkłem oraz wyposażeniem pomocniczym.

Warunki najmu:

  • czynsz dla właściciela: 4 000 zł/miesięcznie,

  • gwarancja czynszu do 2030 roku + coroczna indeksacja o wskaźnik inflacji GUS,

  • czynsz do wspólnoty: 1 630 zł/miesięcznie (w tym ogrzewanie, woda, ścieki, opłaty administracyjne),

  • energia elektryczna według zużycia,
  • wywóz śmieci - lokal posiada duży kontener (umowa z UM)
  • taras NIOL:

    • maj–wrzesień: 880 zł/miesięcznie,

    • poza sezonem: 15 zł/miesięcznie,

  • kaucja: 12 000 zł,

  • odstępne: 200 000 zł.

To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego, działającego biznesu gastronomicznego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji miasta.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNG-LW-12442
Powierzchnia 123,56 m²
Powierzchnia użytkowa 123,56 m²
Piętro suterena
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 12000
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji trzymiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 630 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rok budowy 1990
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu gastronomia
Dojazd ASFALTOWA
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Usytuowanie środkowe
Możliwość parkowania płatne
Położenie lokalu ruchliwa ulica
Witryna wystawowa brak
Wejście od ulicy
Podłogi kafle
vir_oferta_iloscmiejscparking 20
Klimatyzacja tak
Pow. całk. budynku 123,00

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Powierzchnia pomieszczeń magazynowych 3,00 m2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Powierzchnia pomieszczeń socjalnych 5,00 m2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 2
Powierzchnia pomieszczeń sanitarnych 6,00 m2

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

TDR-LW-1641

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego (54,21 m2) oraz części wspólnej (60,28 m2) usytuowanej od strony Księcia Bogusława X. ...

Powierzchnia
114,49 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,68 zł
cena 4 200
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12054

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym Centrum miasta, przy ulicy Chodkiewicza. Lokal do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Wejście z ulicy w ciągu komunikacyjnym. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
81,67 zł
cena 4 900
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12131

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 97m2, na którą składa się: 6 wydzielonych pomieszczeń biurowych. Pomieszczenie sanitarne oddzielnie dla Najemców położone na tym samym pietrze. Lokal ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
39,18 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12211

Na wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni łącznej 55 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych o powierzchni 15m2 i 40m2 oraz współdzielonej kuchni i 2 łazienek. Budynek zabezpieczony ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 3 300