Strona główna » Lokale na sprzedaż » Lokale Na Sprzedaz 850000zl 92m2 Szczecin Bukowe O7115427

oferta specjalna
42
ofert
Roman Nechyporenko

Doradca ds. nieruchomości

ruslan@kingnieruchomosci.eu

511 301 706
91 820 26 26

zostaw wiadomość
9 229,10 zł/m2 cena: 850 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny - idealny jako inwestycja lub prowadzenie własnej działalności na Prawobrzeżu!

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92,1 m², zlokalizowany w dzielnicy Bukowe-Klęskowo na Prawobrzeżu. Nieruchomość położona jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej, w otoczeniu licznych punktów usługowych oraz lokali handlowych, co zapewnia stały ruch potencjalnych klientów oraz bardzo dobre warunki do prowadzenia działalności gastronomicznej. Dodatkowym atutem są liczne miejsca parkingowe w pobliżu oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Lokal posiada duże witryny, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza światłem naturalnym oraz bardzo dobrą ekspozycję od strony ulicy.

SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU NIEMIESZKALNEGO

(możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej, w tym obywateli Ukrainy oraz Białorusi).

Układ nieruchomości obejmuje:

  • salę sprzedażową,

  • strefę kuchenną,

  • zaplecze sanitarne,

  • zaplecze socjalne,

  • WC przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami,

  • taras letni.

Lokal utrzymany jest w dobrym stanie technicznym i posiada wydajną instalację o zwiększonej mocy, przystosowaną do obsługi profesjonalnego zaplecza gastronomicznego. Dodatkowo lokal posiada klimatyzację.

Istnieje możliwość przejęcia lokalu jako gotowego biznesu wraz z pełnym wyposażeniem oraz sprzętem gastronomicznym za dodatkowym odstępnym. Obecnie prowadzona jest tutaj pizzeria posiadająca pozytywne opinie klientów w Google. Nieruchomość może stanowić zarówno stabilną inwestycję z Najemcą, jak i miejsce do prowadzenia własnej działalności gastronomicznej lub usługowej czy handlowej po niewielkiej modernizacji lokalu!

Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi około 1 720 zł miesięcznie i obejmuje zaliczki na ogrzewanie miejskie, zimną i ciepłą wodę, kanalizację oraz opłaty eksploatacyjne.

To interesująca propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących lokalu gastronomicznego w rozwiniętej części Prawobrzeża Szczecina.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNG-LS-12443
Powierzchnia 92,10 m²
Powierzchnia użytkowa 92,10 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 1 720 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rok budowy 1990
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu gastronomia
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Usytuowanie trójstronne
Możliwość parkowania tak
Rolety antywłamaniowe tak
Położenie lokalu ulica osiedlowa
Witryna wystawowa jest
Wejście od ulicy
Podłogi kafle
vir_oferta_iloscmiejscparking 1
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Powierzchnia pomieszczeń magazynowych 5,00 m2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Powierzchnia pomieszczeń socjalnych 5,00 m2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1

lokal na sprzedaż

4KAT-LS-1071

Na sprzedaż lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji położony przy ruchliwej drodze, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowy oraz autobusowy), punkty usługowe, biura oraz kancelarie. Lokal zlokalizowany na parterze budynku w Centrum z dużymi witrynami. Powierzchnia ...

Powierzchnia
108,00 m2
Cena za m2
6 712,96 zł
cena 725 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

MTM-LS-6797

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wielofunkcyjnej powierzchni biurowo – usługowo – handlowej, która znajduje przy ruchliwej ulicy Bolesława Krzywoustego w Szczecinie, w pobliżu Bramy Portowej. Lokalizacja w samym Centrum Szczecina spełnia oczekiwania wielu branż, ...

Powierzchnia
108,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7 320,44 zł
cena 795 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

KNG-LS-11322

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego lokalu użytkowego na sprzedaż o powierzchni całkowitej około 165m2, w którego skład wchodzi: Poziom 0: 2 duże sale, kuchnia, łazienka, wc, pomieszczenie magazynowe. Poziom -1: duża sala, pomieszczenie gospodarcze, ...

Powierzchnia
164,69 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 065,94 zł
cena 999 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

MTM-LS-6862

Powierzchnia
96,99 m2
Piętro
parter
Cena za m2
8 557,58 zł
cena 830 000