Strona główna » Działki na sprzedaż » Dzialki Na Sprzedaz 209000zl 6241m2 Dobra Szczecinska O7081161

oferta na wyłączność
42
ofert
Roman Nechyporenko

Doradca ds. nieruchomości

ruslan@kingnieruchomosci.eu

511 301 706
91 820 26 26

zostaw wiadomość
33,49 zł/m2 cena: 209 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 6240 m², położona w urokliwej miejscowości Stolec, gmina Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz bezpośredniego kontaktu z naturą!

Nieruchomość ma charakter rekreacyjny i daje szerokie możliwości zagospodarowania. Na działce istnieje możliwość posadowienia domku rekreacyjnego na zgłoszenie, co pozwala szybko i bez skomplikowanych formalności stworzyć własne miejsce do wypoczynku. Teren idealnie nadaje się również pod zabudowę mobilną (tiny house, domek holenderski), wiatę rekreacyjną, miejsce pod kampera czy strefę relaksu z altaną, grillem lub ogniskiem. Teren sprzyja stworzeniu własnej oazy wypoczynku – istnieje możliwość wykonania stawu lub niewielkiego jeziora, co dodatkowo podnosi walory krajobrazowe działki.

Grunt oznaczony jest jako RVI oraz N. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a obecnie brak jest możliwości uzyskania warunków zabudowy dla budynku mieszkalnego, co sprawia, że nieruchomość najlepiej sprawdzi się jako teren rekreacyjny, inwestycyjny lub lokata kapitału z potencjałem na przyszłość.

Media:

  • prąd w trakcie doprowadzania – przy działce (realizowany dla sąsiedniej nieruchomości)

Dojazd do działki odbywa się drogą utwardzoną, co zapewnia komfortowy dostęp przez cały rok.

Lokalizacja to prawdziwy raj dla miłośników natury – w bezpośrednim sąsiedztwie lasy, cisza, śpiew ptaków oraz tereny spacerowe. W niedalekiej odległości planowana jest stadnina koni, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tego miejsca i nadaje mu wyjątkowy klimat.

Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu działek o różnej powierzchni – od około 750 m² (już od 45 000 zł) aż do nawet 1,7 ha, co daje elastyczność zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów.

To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku – w harmonii z naturą, z potencjałem na przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNG-GS-12413
Powierzchnia 6 241,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Opłaty w czynszu -
Wymiary działki 41x89x85,5 m

działka na sprzedaż

4KAT-GS-22519

Tylko u nas ! Oferta sprzedaży działek z WZ w miejscowości Dołuje, gmina Dobra Na sprzedaż oferujemy 7 działek pod zabudowę wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Działki zlokalizowane są w miejscowości Dołuje, gmina Dobra, przy ulicy Daniela. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 256 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

TDR-GS-1787

Na sprzedaż działka o powierzchni 713m2 położona  w sąsiedztwie nowej zabudowy wolnostojącej na zamkniętej cichej  uliczce . Właściciel posiada aktualne warunki zabudowy. Dla działki zostały wydane  warunki zabudowy  : zabudowa jednorodzinna - pow zabudowy 20 % - pow ...

Powierzchnia
713,00 m2
Cena za m2
273,49 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22596

Oferta sprzedaży kompleksu działek rolnych z wydanymi (WZ) – Wąwelnica, gmina Dobra Na sprzedaż oferujemy kompleks 25 działek rolnych pod zabudowę jednorodzinnych budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Wąwelnica, ...

Powierzchnia
605,00 m2
Cena za m2
280,00 zł
cena 169 400
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

KNG-GS-12218

DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dołujach. Działka jest w kształcie prostokąta. Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Właściciel otrzymał ...

Powierzchnia
720,00 m2
Cena za m2
333,33 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje