Strona główna » Oferty » Domy » Sprzedaz

Widuchowa
dom na sprzedaż

KNG-DS-12188

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy! Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 49,5 m², położony na malowniczej działce częściowo zalesionej, z widokiem na Międzyodrze. Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości, w otoczeniu ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 320 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 640,00 zł
cena 332 000
dom na sprzedaż - Widuchowa

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
dom na sprzedaż

TDR-DS-1922

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz 20min jazdy do Szczecina. Dom o powierzchni 190m, osobny budynek przekształcony na mieszkanie dla gości o powierzchni 70m, a wszystko na działce o powierzchni 1800m2. Nieruchomość w ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 415,79 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Chojna (gw), Narost
dom na sprzedaż

KNG-DS-12148

Dom na sprzedaż PIERWSZA LINIA JEZIORA – Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost, w gminie Chojna. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii od jeziora Narost, w ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
870 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 263,64 zł
cena 469 000
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Szczecin, Gumieńce, Krakowska
dom na sprzedaż

NGK-DS-444

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na dachu panele fotowoltaiczne. Dodatkowo w pokoju dziennym znajduje się kominek a w ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
285 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 275,23 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Krakowska

Stepnica
dom na sprzedaż

PKN-DS-990

Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni całkowitej 250m2 i użytkowej 143m2 na działce 620m2 w spokojnej ulicy w miejscowości nad Zalewem Szczecińskim Stepnica. Budynek powstawał w technologii murowanej z suporeksu w okolicach 2008r, ściany izolowane styropianem, dach ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
620 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 920,00 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Stepnica

Widuchowa, Kłodowo
dom na sprzedaż

TDR-DS-1851

Na sprzedaż komfortowy dom na zamkniętym osiedlu  nad jeziorem, w pobliżu las. Powierzchnia całkowita 136,31 m2 (z poddaszem ponad 200). Dodatkowo na posesji drugi domek 50 m2. Działka 1250 m2. Lokalizacja: , Gmina Widuchowa, 28 km na południe od Gryfina, z centrum ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 200,00 zł
cena 1 240 000
dom na sprzedaż - Widuchowa, Kłodowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem