Strona główna » Oferty » Domy

nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

MTM-DS-6873

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

OSK-DS-579

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

KNG-DS-12438

WYJĄTKOWY DOM PRZY ŚCIANIE LASU - OAZA SPOKOJU W PNIEWIE Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia. Ten wyjątkowy dom położony w Pniewie, tuż przy ścianie lasu, to propozycja ...

Powierzchnia
222,02 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 881,72 zł
cena 1 749 900
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia

Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
dom na sprzedaż

NGK-DS-528

Do sprzedaży połowa domu dwurodzinnego położonego w Kliniskach Wielkich przy ul. Gołębiej. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku, położony wśród istniejącej zabudowy jedno i dwurodzinnej, na działce o powierzchni 675,5 m2. Dojazd drogą utwardzoną i gruntową. Dom ...

Powierzchnia
90,19 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 996,90 zł
cena 1 082 000
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12434

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m² działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, z dobrym dojazdem do Gryfina oraz Szczecina. To ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 440 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 421,43 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Gryfino

Szczecin
dom na wynajem

4KAT-DW-22742

Do wynajęcia dom wolnostojący, w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok.180 m2, z 2001r, idealny dla dużej rodziny, pracowników - dwa niezależne wejścia, możliwość oddzielnych 3 mieszkań. Parter, Piętro o Poddasze: - 9 pokoi, 3 kuchnie, 3 ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
260 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
90,45 zł
cena 19 900
dom na wynajem - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem