Strona główna » Oferty » Domy » Sprzedaz

Bielice
dom na sprzedaż

PKN-DS-624

Obiekt stanowiący byłą salę gimnastyczną o powierzchni 131,7m2 w budynku, który w pozostałej części jest mieszkalny, z cegły, przedwojenny. Lokal jest nad piwnicą (wysoki parter). Okna stare z wystawą na wschód i zachód. Podłoga z desek. W lokalu jest WC z sedesem i ...

Powierzchnia
132,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
775 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 189,39 zł
cena 289 000
dom na sprzedaż - Bielice

Kołbaskowo, Smolęcin
dom na sprzedaż

ARN-DS-108

Dom wolnostojący piętrowy o pow. użytkowej 220m2 i ok,350m2 całkowitej w pobliżu Smolęcina w bliskiej odległości od granicy niemieckiej i przejścia granicznego w Kołbaskowie. Na terenie nieruchomości znajdują się mniejsze lokale z pełnym zapleczem sanitarno-gospodarczym  ...

Powierzchnia
9 500,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
368,42 zł
cena 3 500 000
dom na sprzedaż - Kołbaskowo, Smolęcin

Hiszpania, Alicante.
dom na sprzedaż

PKN-DS-613

Hiszpania- Alicante i okolice Oferta obejmuje działkę minimum 400m2 i na niej możliwość wybudowania domu według wybranego projektu. Wybierasz działkę z widokiem na morze i wybierasz jeden z 3 modeli willi lub siadasz i projektujesz willę swoich marzeń wspólnie z ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 900,00 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Hiszpania, Alicante.

Węgorzyno, Cieszyno
dom na sprzedaż

PKN-DS-588

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Aktualnie dom przechodzi remont w trakcie którego będzie zrobione  centralne ogrzewanie gazowe. Na działce dodatkowo jest budynek gospodarczy/stodoła/garaż z kuchnią letnią ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Węgorzyno, Cieszyno

Wałcz (gw), Golce
dom na sprzedaż

4KAT-DS-823

Wyłącznie u Nas ! Duży budynek z projektem pod małą gastronomię z możliwością przekształcenia na dom mieszkalny. Wieś Golce , bezpośrednio przy trasie nr 163 Wałcz - Kołobrzeg. Powierzchnia użytkowa parteru około 155m2 plus użytkowe poddasze. Duża działka , około ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 400,00 zł
cena 350 000
dom na sprzedaż - Wałcz (gw), Golce

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

KNG-DS-8812

Bardzo komfortowy, parterowy dom wolnostojący z 2008r, o powierzchni  użytkowej 157 m2. Zlokalizowany na kameralnym i prestiżowym osiedlu Bezrzecza, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Osiedle w pełni zagospodarowane ( droga, oświetlenie) zamknięte w naturalny ...

Powierzchnia
157,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
731 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 031,85 zł
cena 1 575 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem