Strona główna » Oferty » Domy » Sprzedaz

Czaplinek
dom na sprzedaż

PKN-DS-823

Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe)  i wielkościach oraz zdjęcie okolicy działki, na której można zrealizować budowę domu. Podana ...

Powierzchnia
115,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 956,52 zł
cena 340 000
dom na sprzedaż - Czaplinek

Police (gw), Pilchowo
dom na sprzedaż

ARN-DS-123

Bliżniak nowy w stanie developerskim z garażem o pow. całkowitej 155m2 i działce 360m2 w pięknej i spokojnej okolicy Pilchowa w sąsiedztwie lasów . Na parterze o pow. 75m2 -  salon z otwartą kuchnią,  wc  , garażem , pomieszczeniem gospodarczym i  wyjściem na taras ...

Powierzchnia
155,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 419,35 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Police (gw), Pilchowo

Hiszpania, Mallorca
dom na sprzedaż

PKN-DS-789

HISZPANIA - MAJORKA Rezydencja w Hiszpanii na Wyspie Majorka w jej północnej części w pobliżu miasta Pollensa 07460 Baleary Piękny dom w stylu wiejskim, piętrowy 7pokoi w tym 5 sypialni,  3 łazienki na działce 6900m2, z basenem i terenem rekreacyjnym z dala od zgiełku. Dom ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 900 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
30 430,43 zł
cena 6 999 000
dom na sprzedaż - Hiszpania, Mallorca

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

4KAT-DS-2645

Na sprzedaż Pensjonat w Międzyzdrojach, województwo Zachodniopomorskie,  powierzchnia300m2 / 15 pokoi / 15 łazienek / 2 kuchnie / apartament-domek letniskowy. Nieruchomość znajduje się ok 1,1  km od molo , tj ok 5 minut autem a ok 14  minut na pieszo, natomiast tylko ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
579 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 2 550 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Wolin (gw), Unin
dom na sprzedaż

4KAT-DS-2640

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Uninie, zaledwie 15 km od Międzyzdrojów, 18 km od Międzywodzia, a do rzeki Dziwna tylko 300 m. Dom Oferujemy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 80,66 m², posadowiony na działce będącej częściami wspólnymi ...

Powierzchnia
130,00 m2
Cena za m2
6 300,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Wolin (gw), Unin

Nowogródek Pomorski, Trzcinna
dom na sprzedaż

PKN-DS-640

Dom o powierzchni użytkowej 198m2, na działce 8000m2 w technologii murowanej  z zakończoną budową w 2019r w niewielkiej miejscowości między Gorzowem Wlk. a Myśliborzem w pobliżu lasu i jeziora.  W skład posesji oprócz domu mieszkalnego wchodzą jeszcze: domek gościnny, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Nowogródek Pomorski, Trzcinna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem