Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Szczecin, Wielgowo
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2587

Nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie w dzielnicy Osiedle Wielgowo - Sławociesze. Nieruchomość z dużym potencjałem. Dojazd do działki drogą polną. W sąsiedztwie zabudowa. Oczyszczalnia ścieków. Prąd i woda w drodze. Doskonała oferta pod inwestycje. Pozostałe szczegółowe ...

Powierzchnia
8 760,00 m2
Cena za m2
171,23 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

PKN-LS-687

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie od 10800zl/m2 ...

Powierzchnia
219,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 260,07 zł
cena 2 684 955
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum
bez prowizji
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

PKN-LS-686

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie od ...

Powierzchnia
623,56 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 6 734 448
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Miękinia, Żurawiniec
działka na sprzedaż

PKN-GS-674

Działka 998m2 wydzielane z większej działki, na którą były wydane warunki zabudowy w Żurawińcu gm. Miękinia, powiat średzki, dolnośląskie. Dla działki jeszcze nie podzielonej wydane są warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne  a w nowym studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
998,00 m2
Cena za m2
249,50 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Żurawiniec

Stare Czarnowo
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2526

Na sprzedaż działki 4400 i 4300 m2 położona w miejscowości Stare Czarnowo. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Prąd, gaz przy działce. Kanalizacja i woda od ulicy Słonecznej. Doskonała oferta pod inwestycje. Pozostałe szczegółowe informacje, rzuty i kompletna ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

ARN-LS-114

Lokal handlowy murowany na tobruku o powierzchni 33m2 . Przeznaczenie pod dowolny cel - obiekt dozorowany  ,monitorowany - stan dobry. Czynsz ok. 1200 miesięcznie - możliwość wynajmu

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
878,79 zł
cena 29 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem