Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-1077

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie składało się z ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 823,53 zł
cena 750 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12424

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego na ul. Herberta w Gryfinie.  Osiedle domów jednorodzinnych z dojazdem drogą częściowo z płyt, dojazd w większości oświetlony co jest niezwykłym atutem osiedla, a także bliskość sklepów i miejsc ...

Powierzchnia
112,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 973,60 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino (gw), Żórawie
działka na sprzedaż

KNG-GS-12423

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Żórawie, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących miejsca na relaks z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i natury. Działka jest ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Szczecin, Zdroje
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12421

Przedstawiamy WYJĄTKOWE SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE 3 POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE! Szukasz mieszkania, do którego po prostu wnosisz walizki? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 735,85 zł
cena 622 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Zdroje

Stare Czarnowo, Binowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12420

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 3662 m² | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3662 m², położona w urokliwej miejscowości Binowo, w gminie Stare Czarnowo. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie ...

Powierzchnia
3 662,00 m2
Cena za m2
105,68 zł
cena 387 000
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Binowo

Stare Czarnowo, Binowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12419

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 4261 m² | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4261 m², położona w urokliwej miejscowości Binowo, w gminie Stare Czarnowo. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie ...

Powierzchnia
4 261,00 m2
Cena za m2
105,37 zł
cena 449 000
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Binowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem