Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Bielice
działka na sprzedaż

PKN-GS-1080

Kompleks działek budowlanych o powierzchniach 999/991/1128/1072/1049/1097/1202/1054/1135/1148/1140/1164/1167/1108/1114/1142/1095m2 w miejscowości gminnej Bielice pomiędzy miastami powiatowymi Szczecin, Gryfino, Pyrzyce, Stargard. Na działki wystawione były warunki zabudowy ...

Powierzchnia
991,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 109 010
działka na sprzedaż - Bielice

lokal na sprzedaż

4KAT-LS-22744

ZARABIAJ OD PIERWSZEGO DNIA - PREMIUM LOKAL W TOP LOKALIZACI Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się części miasta. To nieruchomość stworzona z myślą o inwestorach oraz markach, ...

Powierzchnia
191,76 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 222,57 zł
cena 1 385 000
lokal na sprzedaż -

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
mieszkanie na sprzedaż

GTN-MS-486

Apartament inwestycyjny przy samej plaży – zarabiaj od pierwszego dnia Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. ...

Powierzchnia
24,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 428,57 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

Szczecin, Załom
mieszkanie na sprzedaż

MTM-MS-6871

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję składająca się z 15 domów jednorodzinnych na prawobrzeżu w Szczecinie - Załomiu (w granicach administracyjnych Miasta Szczecin), oferujących trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane lokale. Każdy z nich wyposażony ...

Powierzchnia
66,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 991,29 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Załom

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2107

czecin, Śródmieście – Stare Miasto,    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bazylika Archikatedralna św. Jakuba w Szczecinie, z restauracjami i kawiarniami w zasięgu krótkiego ...

Powierzchnia
40,44 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 218,60 zł
cena 575 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12426

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W bardzo dobrym stanie| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Bukowym. Spokojna, zielona okolica – tuż przy szkole, w bezpośrednim ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 402,52 zł
cena 598 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem