Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Szczecin, Turzyn, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-494

Do sprzedaży kawalerka z garderobą położona przy ul. Krzywoustego przy Turzynie. Adaptacja poddasza: - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2, - łazienka 3,24 m2, - korytarz 6,44 m2, Mieszkanie narożne o południowej ekspozycji okien. Powierzchnia użytkowa wg. dokumentacji ...

Powierzchnia
31,61 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 729,52 zł
cena 402 380
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Krzywoustego

Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
lokal na sprzedaż

NGK-LS-493

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz piwnica) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada dwa wejścia: jedno od frontu, drugie z tyłu budynku dla dostawców. Lokal składa ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
4 038,46 zł
cena 525 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Trzebnica, Komorowo
działka na sprzedaż

PROD-GS-1063

Sprzedam działkę budowlaną – Komorowo koło Trzebnicy Spokój natury. Bliskość miasta. Szybki dojazd do Wrocławia. Jeżeli szukasz miejsca, które łączy ciszę i przestrzeń z realną wygodą codziennego życia, ta działka w Komorowie będzie naturalnym wyborem. To lokalizacja ...

Powierzchnia
1 113,00 m2
Cena za m2
142,86 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Trzebnica, Komorowo

Oborniki Śląskie, Nowosielce
działka na sprzedaż

PROD-GS-1062

Sprzedam działkę budowlaną w Nowosielcach – cisza, las i szybki dojazd do Wrocławia Miejsce, które jest przestrzenią spokoju, a jednocześnie nadal zachowuje bliskość pełnej infrastruktury. Lokalizacja: Nowosielce, woj. dolnośląskie – malownicza okolica na skraju lasu, ...

Powierzchnia
1 170,00 m2
Cena za m2
145,30 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Oborniki Śląskie, Nowosielce
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12353

 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9A. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację – idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Forma własności to spółdzielcze własnościowe ...

Powierzchnia
84,60 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,00 zł
cena 679 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Kołbaskowo, Siadło Dolne
dom na sprzedaż

TDR-DS-2041

Oferta sprzedaży domu w SIadle Dolnym  Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 334 m². Powierzchnia użytkowa domu wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 116,15 m² i obejmuje: PARTER: przedsionek – 3,61 m² komunikacja – 6,95 m² kuchnia z jadalnią ...

Powierzchnia
116,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
341 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 905,73 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Dolne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem