Strona główna » Oferty » Sprzedaz

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego ...

Powierzchnia
45,07 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 521,63 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22752

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4464 m², położona w miejscowości Dołuje, przy głównej drodze Żubrza. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób planujących budowę kilku domów jednorodzinnych. Działka ...

Powierzchnia
4 464,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 892 800
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12440

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

KNG-DS-12438

WYJĄTKOWY DOM PRZY ŚCIANIE LASU - OAZA SPOKOJU W PNIEWIE Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia. Ten wyjątkowy dom położony w Pniewie, tuż przy ścianie lasu, to propozycja ...

Powierzchnia
222,02 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 881,72 zł
cena 1 749 900
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem