Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Świnoujście , Warszów
lokal na sprzedaż

TDR-LS-2059

Na sprzedaż Tawerna Białe Żagle zlokalizowana w dzielnicy Warszów w Świnoujściu, przy ul. Barlickiego. To znane i rozpoznawalne miejsce, bardzo dobrze kojarzone przez lokalnych mieszkańców, z ugruntowaną pozycją na rynku gastronomicznym. Lokal jest w pełni przygotowany ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 205,48 zł
cena 599 000
lokal na sprzedaż - Świnoujście , Warszów

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2058

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m², położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.   Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi: salonu z wyjściem ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 905,02 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12366

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w budynku w centrum miasta. Z lokalu rozciąga się atrakcyjny widok na Dolinę Dolnej Odry. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W ...

Powierzchnia
42,23 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 406,35 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-1066

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r  Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z : -pokoje 18/17m2 (do mniejszego wchodzi się z większego), -hol 3m2, -łazienka z WC 2,7m2, -kuchnia ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 839,29 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Gryfino (gw)
działka na sprzedaż

KNG-GS-12365

Na sprzedaż działka o powierzchni 1058 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu Gryfina. Idealna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w cichej lokalizacji, z dobrym dojazdem do miasta. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy ...

Powierzchnia
1 058,00 m2
Cena za m2
135,63 zł
cena 143 500
działka na sprzedaż - Gryfino (gw)

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22712

✨NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Mieszkanie z klimatem na poddaszu – stwórz je po swojemu! ✨                               NOWA CENA! - 60 000 zł! ???? Świetna opcja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycje Szczecin, ul. Emilii Plater 89 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
42,90 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 969,70 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem