Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Szczecin, Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2070

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany jest w skrajnym segmencie szeregowca, co zapewnia kameralny charakter i większą prywatność. Atuty ...

Powierzchnia
81,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 758,87 zł
cena 879 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Widuchowa, Dębogóra
działka na sprzedaż

KNG-GS-12376

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych.  Działka o powierzchni 19 600 m2 o klasoużytkach RIVa, RV, N na której znajduje się mały zbiornik wodny oraz dwa małe ...

Powierzchnia
19 600,00 m2
Cena za m2
15,30 zł
cena 299 900
działka na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

TDR-DS-2065

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
4 570,64 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OSK-MS-573

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12370

MPZP=GWARANCJA MOŻLIWOŚCI WYBUDOWANIA- MOZLIWOŚĆ PARTERÓWKI Zapraszam do zapoznania się z działką położoną w Pniewie blisko ulicy Klonowej. okolice pełne miejsc spacerowych, lasów, całkiem niedaleko znajduje się sklep spożywczy.  Nieruchomość o powierzchni 880 ...

Powierzchnia
880,00 m2
Cena za m2
237,50 zł
cena 209 000
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Majowe

Szczecin, Majowe
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12368

Przedstawiamy Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dogodnej dzielnicy miasta, osiedlu Majowym! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m², położone na 2 piętrze w niskim bloku z końca lat 80. na osiedlu Majowym. Budynek ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 351,63 zł
cena 558 500
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Majowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem