Strona główna » Oferty » Sprzedaz

Węgorzyno (gw), Dłusko
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22737

Działka inwestycyjna z linią brzegową jeziora – Dłusko, Zachodniopomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 15,79 ha, położona w malowniczej miejscowości Dłusko (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Działka ...

Powierzchnia
157 900,00 m2
Cena za m2
8,23 zł
cena 1 300 000
działka na sprzedaż - Węgorzyno (gw), Dłusko

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

AVA-LS-12615

Lokal użytkowy powstały  z adaptacji mieszkania ( jest możliwość powrotu do funkcji mieszkalnej) znajdujący się przy ul. Chodkiewicza na parterze w budynku z 2000 r. idealny pod usługi medyczne, ale każda inna branża  jest możliwa. Duża liczba miejsc parkingowych, bezpośrednio ...

Powierzchnia
60,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
9 983,36 zł
cena 600 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Kaliny
mieszkanie na sprzedaż

ARN-MS-149

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na os. Kaliny ( t.zw. leningrady) z ładnym widokiem  na panoramę miasta. Z długiego przedpokoju wejścia  do poszczególnych pomieszczeń ;  Duży salon ok. 16m2 z wyjściem na balkon typu loggia , drugi pokój - sypialnia ok.10m2 . Jasna ...

Powierzchnia
43,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 732,27 zł
cena 469 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Kaliny
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12400

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m², położone przy ul. Swojskiej w dzielnicy Bukowe–Klęskowo! Lokal znajduje się w zadbanym budynku z 1992 roku, który przeszedł termomodernizację, a klatka schodowa została wyremontowana. ...

Powierzchnia
49,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 493,93 zł
cena 469 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22736

Doskonała lokalizacja | Duży potencjał | Gotowa pod inwestycję    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona w dynamicznie rozwijającej się części miejscowości Mierzyn (gmina Dobra). Nieruchomość wyróżnia się świetną ekspozycją, dogodnym ...

Powierzchnia
3 671,00 m2
Cena za m2
817,22 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina

Stare Czarnowo, Dębina
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12398

Zapraszam do zapoznania się z ofertą położoną w Dębinie. Jest to miejscowość położona w gm. Stare Czarnowo (strefa nadgraniczna) w okolicy jeziora:  Żelewko (1,7km) i Miedwie (9km), Glinna (13km) i Będgoszcz(8km). Niewątpliwym atutem jest dojazd do Szczecina który zajmuje ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 923,91 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina
Kryteria wyszukiwania

rozumiem