Strona główna » Oferty » Sprzedaz

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Gryfino (gw), Żórawie
działka na sprzedaż

KNG-GS-12409

Polecam przepięknie położoną działkę przy lesie. Działka mieści się 3 km od Gryfina w Żórawiach. Na działce znajdują się drzewa iglaste, a sama działka graniczy z działkami pełnymi drzew sprawiające wrażenie otaczającego lasu. Powierzchnia działki to niespełna ...

Powierzchnia
2 150,00 m2
Cena za m2
162,74 zł
cena 349 900
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

KNG-GS-12408

Na sprzedaż polecam działkę budowlaną w miejscowości Dobra Szczecińska. Działka znajduje się na powstającym osiedlu Słoneczna Dolina (osiedle domów jednorodzinnych). Dla terenu nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy ...

Powierzchnia
856,00 m2
Cena za m2
210,28 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-525

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Świerczewo, Kaliny
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12404

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – dzielnica Świerczewo! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym budynku z windą, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. SPÓŁDZIELCZE ...

Powierzchnia
43,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 752,86 zł
cena 469 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Świerczewo, Kaliny
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Zawadzkiego

Szczecin, Zawadzkiego
obiekt na sprzedaż

KNG-BS-12403

Garaż murowany na sprzedaż – Szczecin, ul. Szafera, ok. 17 m² Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni około 17 m², położony w dwupiętrowym garażowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. To praktyczna propozycja dla osób szukających bezpiecznego miejsca do parkowania ...

Powierzchnia
17,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
24 m²
Cena za m2
3 823,53 zł
cena 65 000
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Zawadzkiego

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22739

3 pokoje | Pogodno | balkon na długości pokoi | winda | garaże | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To miejsce, ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 990,00 zł
cena 635 470
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem