Strona główna » Oferty » Sprzedaz

nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

MTM-DS-6873

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jakubów

Jakubów
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22755

Działka rolno-budowlana 889 m² – Jakubów, powiat miński – 99 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1128 położona w miejscowości Jakubów, województwo mazowieckie, powiat miński.
Idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca ...

Powierzchnia
889,00 m2
Cena za m2
111,36 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Jakubów
video
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2115

-rezerwacja- Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem, 5m2 komórką lokatorską  oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 589,04 zł
cena 919 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
lokal na sprzedaż

KNG-LS-12443

Prezentujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny - idealny jako inwestycja lub prowadzenie własnej działalności na Prawobrzeżu! Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92,1 m², zlokalizowany w dzielnicy Bukowe-Klęskowo na Prawobrzeżu. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
92,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
9 229,10 zł
cena 850 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

OSK-DS-579

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa

Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
działka na sprzedaż

TDR-GS-2114

Na sprzedaż piękna działka zlokalizowana końcu spokojnej uliczki w sąsiedztwie lasku sosnowego w otoczeniu domów wolnostojących , z dala od zgiełku i hałasu ,gotowa do zabudowy. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów : t.j woda, kanalizacja, prąd, gaz. Działka ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem