Strona główna » Oferty » Sprzedaz

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12449

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 806,25 zł
cena 464 500
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego

Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-1088

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019r na Osiedle Kapitanów, ul. Kopańskiego w Szczecinie. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i składa się z salonu 21m2, sypialni 9m3, holu 7m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki z WC 4,5m2, ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 320,33 zł
cena 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

OSK-DS-580

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12448

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2119

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

MTM-MS-6874

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, ...

Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 648,18 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem