Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem » Szczecin

Szczecin, Bukowo
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1647

Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania bezczynszowego z częścią ogrodu..  Mieszkanie znajduje się na ul. Kryształowej na nowo powstającym osiedlu Bukowo.  Ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu, zasilane z dwufunkcyjnego pieca gazowego. Możliwość indywidualnego ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowo

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22388

Na Wynajem piękny Apartament usytuowany na Starym Mieście w nowoczesnej kamienicy charakterystycznej dla tej lokalizacji Szczecina. Nieruchomość dwupoziomowa o całkowitym metrażu 125,9m2. Na wskazany metraż składają się 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, jadalnia - ...

Powierzchnia
125,29 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
43,90 zł
cena 5 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22363

Na wynajem mała kawalerka usytuowana na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Wielkopolskiej. Metraż lokalu to 20m2 na które składają się odpowiednio salon z aneksem, przedpokój oraz łazienka. Czynsz najmu to 1550 zł plus czynsz administracyjny zawierający zaliczki na wodę ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
77,50 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22359

Na wynajem 3 pokoje rozkładowe na Pomorzanach przy ulicy Włościańskiej. Na metraż 64 m² składa się: salon, sypialnia,  pokój, osobna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty 3000 zł plus czynsz administracyjny w wysokości ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,88 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22347

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe w Centrum Szczecina przy ul. Tarczyńskiego. Powierzchnia mieszkania to ok. 111 m2, które składa się z 4 pokoi rozkładowych, osobnej widnej kuchni z balkonem, duża łazienki z WC, garderoba, przedpokoju oraz dużej piwnicy. Na oknach rolety ...

Powierzchnia
110,95 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
36,05 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22338

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Rayskiego 3. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 składa się z:  - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Przedpokój - Łazienka z WC Ogrzewanie z sieci miejskiej - Czynsz najmu 2400zł - ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem