Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem » Szczecin

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2075

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 54 m² + 15 m² tarasu, położony na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca Reda City z 2021 roku. Budynek z windą. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Atuty nieruchomości: Apartament ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-472

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia. ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,37 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Szczecin
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2001

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy samym Centrum Szczecina z niesamowitym widokiem na panoramę Szczecina oraz dużym narożnym  balkonem otaczającym kuchnie i salon. W budynku winda. Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe w budynku za jedyne 300 zł miesięcznie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,26 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22660

Kawalerka na wynajem – Stare Miasto, ul. Targ Rybny, Szczecin Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni ok. 36 m² w kamienicy na II piętrze, w samym sercu Starego Miasta. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,00 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22659

Mieszkanie na wynajem – Stare Miasto, ul. Targ Rybny, Szczecin Do wynajęcia przestronne mieszkanie 76 m² typu studio 2+2 w kamienicy na II piętrze, w samym sercu Starego Miasta. ???? Układ mieszkania: 2 sypialnie 2 salony 2 łazienki ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
64,47 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1965

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem