Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem » Szczecin

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12432

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-526

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12427

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2017 roku ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2105

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie.  Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: I poziom:  przestronny, pięknie doświetlony salon z otwartą kuchnią oraz jadalnią,  kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty AGD ( lodówka, ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
31,20 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Żelechowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie

Szczecin, Arkońskie
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12422

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu, zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej – w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52 m² powierzchni po podłodze, co przekłada się na funkcjonalną przestrzeń mieszkalną ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22741

???? Komfortowe Mieszkanie Pracownicze | Szczecin Niebuszewo | Gotowe dla Firm! ???? OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA PRACOWNICZEGO – SZCZECIN, NIEBUSZEWO Do wynajęcia funkcjonalne i  wyposażone mieszkanie pracownicze, idealne dla firm poszukujących zakwaterowania dla swoich ...

Powierzchnia
58,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,97 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem