Strona główna » Oferty » Mieszkania » Wynajem

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2120

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą.  Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój - otwarta, w pełni ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,45 zł
cena 4 700
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego

Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
mieszkanie na wynajem

PKN-MW-1087

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,86 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12447

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12446

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12445

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12441

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem