Strona główna » Oferty » Mieszkania » Sprzedaz

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego ...

Powierzchnia
45,07 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 521,63 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Skarbimierzyce

Dobra (Szczecińska), Skarbimierzyce
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22750

Mieszkanie  P R E M I U M  dla wymagających – komfort, styl i wyjątkowy klimat w jednej nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na prestiżowym, zamkniętym i całodobowo strzeżonym osiedlu. Osiedle ...

Powierzchnia
74,32 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 132,94 zł
cena 1 199 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2110

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75,6m przy ulicy Grzymińskiej. W skład jej wchodzą:  Poziom I: (34m) -pokój dzienny z dużym słonecznym balkonem -aneks kuchenny -przedpokój -łazienka z prysznicem Poziom II :( 37m) - sypialnia I - aktualnie duży pokój dziecięcy - ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 140,85 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Łasztownia

Szczecin, Łasztownia
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22748

Na sprzedaż – mieszkanie 47,18 m² | Nowa Przystań, Szczecin Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Przystań, zlokalizowanej nad samą Odrą – w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina, na Kępie Parnickiej. Lokalizacja Nieruchomość ...

Powierzchnia
47,18 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 561,25 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Łasztownia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem