Strona główna » Oferty » Mieszkania » Szczecin » Centrum

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-506

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum Szczecina przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 819,60 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12353

 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9A. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację – idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Forma własności to spółdzielcze własnościowe ...

Powierzchnia
84,60 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,00 zł
cena 679 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22680

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 57,8 m² – ul. Rezedowa, Szczecin (Gumieńce)   Lokalizacja: ul. Rezedowa, dzielnica Gumieńce, Szczecin  Powierzchnia: 57,80 m²  Piętro: 2 z 4  Cena: 559 000 zł (do negocjacji)  Ogrzewanie i ciepła woda: z sieci miejskiej ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 498,27 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-472

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia. ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,37 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1965

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22631

Przestronny lokal w samym centrum – idealny pod biuro lub gabinet Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 65,46 m², zlokalizowany w sercu miasta, w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, sklepów i usług. Lokal wyśmienicie nadaje się na kancelarię, gabinet ...

Powierzchnia
65,46 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
76,37 zł
cena 4 999
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem