Strona główna » Oferty » Mieszkania » Szczecin » Centrum

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12449

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 806,25 zł
cena 464 500
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12445

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2115

-rezerwacja- Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem, 5m2 komórką lokatorską  oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 589,04 zł
cena 919 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego ...

Powierzchnia
45,07 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 521,63 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12441

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem